Felietony / Porady

2017-02-21 0 komentarzy

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK: Nie czekaj do lata. Uzupełnij swoje wykształcenie!

Autor: Żak / Zdjęcia: Archiwum Żak

Ukończyłeś liceum? Być może obecnie zastanawiasz się nad swoją przyszłością, perspektywą pracy, rozwojem kariery zawodowej – poszukujesz sposobu, dzięki któremu mógłbyś podnieść kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Jednym z rozwiązań jest podjęcie nauki w szkole policealnej i zdobycie nowego zawodu! Czy wiesz, że na podjęcie nauki nie musisz czekać aż do września? Zapisz się już teraz, a naukę rozpoczniesz jeszcze w lutym, wyprzedzając tym samym konkurencję. Szkoła Żak zaprasza!

 

 

Aktualna sytuacja na rynku pracy przechodzi pewną transformację, ukończenie uczelni wyższej nie zwiększa znacząco szans na znalezienie dobrze płatnej pracy. Wielu pracodawców podkreśla przewagę posiadanej wiedzy i umiejętności nad posiadanymi dyplomami, czy tytułami naukowymi. Właśnie z tego powodu szkoły policealne cieszą się w ostatnich latach tak ogromną popularnością. Szkoła policealna ma w porównaniu z uczelniami wyższymi krótszy okres nauczania, a program zawiera wiele godzin zajęć praktycznych. Po upływie zaledwie roku bądź dwóch szkołę opuszczają absolwenci bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie, wzbudzając zainteresowanie przyszłych pracodawców.

 

 

Największa sieć szkół policealnych Centrum Nauki i Biznesu ŻAK stale monitoruje rynek pracy i dostosowuje swoją ofertę edukacyjną do lokalnego zapotrzebowania. W aktualnej ofercie szczecińskiego oddziału znajduje się 10 całkowicie bezpłatnych kierunków, m.in.: kosmetyka, bhp, florysta, opiekunka środowiskowa, rachunkowość, masażysta, czy opiekun medyczny. Po ukończeniu dwuletniej szkoły policealnej i zdaniu egzaminu końcowego otrzymuje się tytuł zawodowy technika. Znaczna większość kierunków jest prowadzona w trybie zaocznym, zajęcia odbywają się tylko w soboty i niedziele.

 


Warto również zwrócić uwagę na koszty, wiele szkół promuje się jako bezpłatne a w trakcie nauki okazuje się, że istnieje wiele ukrytych opłat, które mogą podnieść koszt nauki nawet do 200 zł miesięcznie. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK jako pierwsza szkoła dla dorosłych pisemnie gwarantuje brak ukrytych opłat dołączając do umowy odpowiednią gwarancję. Zainteresowane osoby odsyłamy na stronę internetową szkoły www.szczecin.zak.edu.pl gdzie znajdują się wszelkie niezbędne informacje.

 

 

Ciekawostką jest, że do Szkoły ŻAK można zapisać się nie wychodząc z domu, wystarczy wypełnić formularz pod adresem: www.zak.edu.pl/formularz.


Nie musisz czekać do lata, rozpocznij naukę zimą i zwiększ szanse na udaną karierę zawodową! Rejrytacha trwa do końca marca 2017, ilość miejsc ograniczona. Dołącz do paczki Żaka, Żak jest fajny!

 

Szkoła Żak
al. Wojska Polskiego 29
tel. 91 484 46 04
www.szczecin.zak.edu.pl

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Podziel się artykułem

Podziel się artykułem

Przeczytaj także

Collegium Medyczne Medica: Masażysta – coraz popularniejszy zawód!
22-08-2017 medica.edu.pl
Felietony / Porady
Collegium Medyczne Medica: Masażysta – coraz...
Ostatnie dni rekrutacji do policealnej szkoły medycznej Collegium Medycznego Medica w Szczecinie! Czy zdążysz dołączyć? Jeśli marzy Wam się zawód Masażysty, to nie zwleka...
Collegium Medyczne Medica: Kierunki stomatologiczne szansą na dobrą pracę
18-08-2017 medica.edu.pl
Felietony / Porady
Collegium Medyczne Medica: Kierunki stomatolo...
Branża związana z leczeniem i profilaktyką stomatologiczną absolutnie nie może narzekać. Każdemu marzy się hollywoodzki uśmiech. Zdrowe i proste zęby są czymś, o co się d...
Collegium Medyczne Medica: Technik farmaceutyczny - ostatnia szansa na zdobycie zawodu
18-08-2017 medica.edu.pl
Felietony / Porady
Collegium Medyczne Medica: Technik farmaceuty...
Czy wiecie, że rok 2017 jest ostatnim, w którym możecie kształcić się w zawodzie technika farmaceutycznego? Ministerstwo Edukacji Narodowej od przyszłego roku wygasza moż...