Hot Magazine

Grudzień 2018

Wydanie 160 - Grudzień 2018

Wstępniak

Listopad w końcu się skończył. Najbardziej w roku nie lubię właśnie tego miesiąca. Moja zdecydowanie niepochlebna recenzja minionego miesiąca, podyktowana jest głównie jego … absolutną jesiennością. Zimno, deszczowo, depresyjnie, szaro i jeszcze ten smog.

 

Dobra, zaraz kończymy to marudzenie. Jest 3 rano, a ja dalej w pracy, pisząc między innymi tego wstępniaka. Ciężki jest czasami los redaktora naczelnego, szczególnie ambitnego ;-) Miesiąc w miesiąc staramy się aby Hot Mag (gazetowy i internetowy) był coraz ładniejszy, lepiej poinformowany i bogatszy w treści wszelakie.

 

Konsekwencją naszych chęci jest to, że jeden tydzień w każdym miesiącu mamy wyjęty z życia. Ale nie narzekam, jest mnóstwo trudniejszych i bardziej odpowiedzialnych zawodów. Nie zamierzam was zanudzić, czasami dopada mnie refleksyjny nastój (szczególnie po 18 godzinach pracy).

 

Dobra, pora na definitywną zmianę tonu: Grudzień jest świetny! Magiczny okres, w którym panować zaczyna zima (miejmy nadzieję, że niezbyt zimna). Przed nami mnóstwo wolnego, sporo zabawy i nieco/dużo obżarstwa. Ponadto 21 grudnia zacznie się kalendarzowa zima, potem Święta i gorączka sylwestrowej nocy. I nagle … obudzimy się 1 stycznia 2019 pełni ambitnych celów, które życzymy Wam, żeby się spełniły przynajmniej w jakieś części.


Potem tylko kilka tygodni i znowuż będzie zielono i ciepło …

 

Redakcja Hot Magazine życzy wszystkim czytelnikom Wesołych Świąt i Szampańskiego Sylwestra. Niech informacje zawarte w nowym numerze naszego pisma będą dla Was gorącą alternatywą na nadchodzące zimne dni...


08 informacje/Wstępniak
11 informacje/Wydarzenie Miesiąca
13 informacje/Selekcja Miasto
15-17 informacje/Selekcja Imprez
19-23 informacje/Mapa Imprez
27-35 informacje/Mapa Kultury
37-39 informacje/Hot Noc
---------------
40 uroda/styl – Dziewczyna z okładki
41 uroda/felieton – Lilou
43 sport/wywiad - Tri Gym
---------------
45 edukacja/10 zawodów - event manager
47 edukacja/firma – 3 D Selfie
---------------
49 publicystyka/sklepy – Renew
51 publicystyka/premiery filmowe
---------------
54 kuchnia/felietony – nowe miejsca
55 kuchnia/felietony – przepisy sylwestrowe
57 kuchnia/wywiad – Wielka Cocktail Shisha Bar
58- 59 informacje/kwestionariusz Bogusława