Hot Magazine

Styczeń 2019

Wydanie 161 - Styczeń 2019

Wstępniak

Dwójka, zero, jedynka i dziewiątka. Witamy w Nowym Roku ! Przypominam nieco złośliwie: to ostatnia chwila na wybór postanowień noworocznych, bo albo zaczniecie ich szybką realizację albo klapa. Nauczyć się w Nowym Roku angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego to przecież fajna sprawa, zacząć uprawiać jakiś wybrany sport też nie zaszkodzi. A macie na to tylko kilka miesięcy …

W kwietniu i maju będzie już ciepło, a może nawet gorąco jak rok temu? Nastanie prawie letni luz. Dla mnie prawdę powiedziawszy: początek roku, to głównie odliczanie w oczekiwaniu na wiosnę i lato, w każdym razie na wspomniane ciepło … i w skrócie - nic więcej mnie nie interesuje.


Chce wiosny i już! Więc po co się męczyć jakimiś obietnicami i postanowieniami …

 

No i tu konkluzja: A może Drodzy Czytelnicy wybierzemy inne podejście?. Dajemy sobie spokój z obietnicami i bierzmy styczeń takim jakim jest … a jest po prostu kolejnym miesiącem a nie żadną mityczną datą. A jeśli chodzi o wspomniany w pierwszym akapicie: sport czy nauka angielskiego, za to możemy się zabrać w każdej chwili. Niezależnie od wszystkiego! … I o to chodzi – bądźmy gotowi na fajne zmiany w dowolnym miesiącu i w dowolnym okresie życia.

 

A w Hocie jak to w Hocie: wywiady z ciekawymi ludźmi, artykuły o modzie i sporcie, najlepsze ujęcia z klubowych nocy oczywiście w Hot Nocy oraz ciekawe artykuły o szczecińskiej gastronomii, pozwolą się wam twórczo zrelaksować i być może odrobinę zainspirować. A 36 fajnych wydarzeń klubowych i koncertów, cztery szczególnie godne polecenia wydarzenia miesiąca i bardzo dokładna mapa imprez, pomoże wam odnaleźć się w nadchodzącym karnawale.


Do Siego i fajnego 2019!

 

 


INFORMACJE
08 - Wstępniak
11 - 4 najważniejsze wydarzenia stycznia
13 - 17 - Nie przegap w styczniu - imprezy i koncerty
19 - 23 - Najważniejsze imprezy stycznia
25 Teatr Polski
27 - 29 Teatr Współczesny i Opera na Zamku
30 - 31 Filharmonia
33 Akustyczeń Nadciąga
34 - 35 Hot Noc

 

PUBLICYSTYKA
36 - 37 Red Hot Chili Customs - Pasja do motocykli
38 Premiery kinowe
39 Studio i sklep Barber Shop
43 MTS Struzik Therapy - GameReady
46 El Dorado Tempelin

 

MODA / URODA
41 Edytorial Noworoczny

 

EDUKACJA
44-45 Najlepsze zawody - Wedding Planner

 

KUCHNIA
47 Noworoczne nowości gastronomiczne
48-49 Zimowe potrawy z 4 stron świata
51 Koniecznie spróbuj śniadania
53 Śniadanie miejskie z Reną
55 Perseusz Ristorante w 2019
57 Za co Polacy pokochali Shishę
58 -59 Kwestionariusz Bogusława