Nowe Miejsca: Na Dywaniku

01.12.2015 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

W cyklu „Nowe Miejsca” chcemy Wam przybliżyć lokale, w których być może jeszcze nie byliście, a być może nawet jeszcze nie słyszeliście... Ale może właśnie powinno się to zmienić! Przedstawimy Wam restauracje, bary, lodziarnie, kawiarnie, puby, bary czy wszelkie inne miejsca związane ze szczecińską gastronomią. Rozmawiamy z właścicielami o tak oczywistych sprawach jak oferta i karta dań, a także o sprawach mniej oczywistych jak inspiracje czy pomysły na nazwę. Lubimy również pytać o ofertę, a także o plany przyszłościowe. W listopadzie odwiedziliśmy dla Was kolejny lokal, "Na Dywaniku".

 

 

hot°: Skąd pomysł na nazwę waszego miejsca – dlaczego akurat Na Dywaniku?

Pomysł na nazwę właściwie przyszedł sam, ponieważ szukaliśmy koncepcji takiej, aby nazwa wyróżniała nas spośród innych lokali, a jednocześnie nawiązywała do jakiegoś charakterystycznego dla nas motywu. Dlatego uznaliśmy że najbardziej rozpoznawalne i unikatowe są nasze podesty z dywanami i poduchami! Miękkie dywany i wielkie poduchy wprowadzają domowy i luzacki klimat dlatego chcieliśmy właśnie ten „kącik” szczególnie wyróżnić .


hot°: Opowiedz nam trochę o szczegółach wystroju lokalu. Przy okazji: ile macie miejsca siedzących? / Czy można zamówić u was imprezę zamkniętą ?

Lokal utrzymany jest w stonowanych barwach, szarościach bielach i czerni, na ścianach wykorzystany został popularny motyw komiksowy, co dodaje klimatu temu miejscu. Najciekawsze jest to, że w wystrój lokalu zaangażowana była cała ekipa NaDywaniku! Myślę, że dodatkową atrakcją jest właśnie wspomniany wcześniej podest wyłożony dywanem i poduchami. Mamy około 70 miejsc siedzących, a co do zamkniętych imprez to jasne jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje współpracy, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie!

 

hot°: Czego można się spodziewać po wizycie w waszym lokalu?

Miłej i profesjonalnej obsługi a także zadowolonego podniebienia, a przede wszystkim można spodziewać się, tego, że będzie się do nas wracać ;)

 

hot°: Jakie cykliczne imprezy lub wydarzenia są u was organizowane?

Praktycznie w każdy weekend odbywają się imprezy z konkursami, poza tym w wybrane dni tygodnia do akcji promocyjnej ruszają nasze maskotki lokalowe mr Black i Pan Dywanik. Sądzę, że wiele osób miało okazję ich już poznać :)

 

hot°: Jak wygląda sprawa z alkoholem, czego można się dobrego u was napić?

Wybór alkoholi jest spory i każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Jednak szczególnie miejsce na naszych barowych pólkach zajmuje whisky której mamy ponad 20 gatunków najtańsze od 5 zł a najdroższe za 12 zł. Bardzo dużą popularnością cieszą się nasze smakowe szoty, oraz wódki własnej roboty. Aktualnie do wyboru 3 smaki Kukułka, ICE oraz truskawkowo-jogutrowa. Do tego duży wybór drinków w atrakcyjnych cenach, zresztą sami musicie się przyjść i spróbować.

 

 

hot°: W jakich dniach i godzinach jesteście otwarci?

Czynni jesteśmy przez siedem dni w tygodniu od godziny 12, w sobotę startujemy od 14 a w niedzielę od 17.

 

hot°: Jakimi pięcioma słowami opisałbyś „Na Dywaniku”?’

Jest u nas przede wszystkim klimatycznie, luzacko, przyjaźnie, tanio i wesoło  Wiele osób wraca do nas ze względu na profesjonalną obsługę i atmosferę jaka panuje w lokalu

 

hot°: Jak wygląda wasza klubowa polityka promocyjna?

Chcemy dotrzeć do każdego klienta, dlatego nasze promocję są różnorodne. Każdy amator procentowych trunków znajdzie promocję dla siebie, każdego dnia mamy coś innego w promocji (np. w poniedziałki 2 kolorowe drinki można kupić za jedyne 8 zł!), Najciekawszym dniem myślę jednak, że jest niedziela bo obowiązują wszystkie promocje z całego tygodnia. Do tego w studenckie happy hour serwujemy piwo butelkowe za jedyne 2,99. Myślę, że taka półka cenowa nie zrujnuje żadnej kieszeni. Promocji jest naprawdę bardzo dużo, dlatego zainteresowanych zapraszamy na nasz profil na facebookNaDywaniuku tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

 

hot°: Dziękujemy za wywiad!

 

Autor: Piotr Żelachowski

Odpowiadała Żaneta Flisak (Managerka lokalu)

 

Nowe Miejsca: Na Dywaniku

Nowe Miejsca: Na Dywaniku

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Lokalizacja

Lokalizacja

Pub