Odwiedzamy Restaurację: The Office - Craft Beer Pub

17.03.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Office

Odwiedzamy Restaurację, czyli sprawdzamy czym jest The Office. Szczecin przeżywa być może lekkie boom na piwiarnie - to nas cieszy. Polecamy krótką lekturę: bardzo ciekawa rozmowa z właścicielami tegoż miejsca. A następnie.. obserwujcie to miejsce - i odwiedzajcie :)

 

 

hot°: Macie bardzo fajną lokalizację. Jakie są kulisy Waszego powstania?


Lokalizacja to czysty przypadek, choć oczywiście jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Co do kulis powstania, to historia jest dość typowa. Dwóch kolegów przy piwie wpada na dość szalony pomysł...


hot°: Otwieracie w Dzień Kobiet. Czy data jest przypadkowa:)?


Przypadkowa, choć nie do końca. Ustaliliśmy sobie termin graniczny na połowę marca. Dzięki sporej determinacji udało nam się go przesunąć. Startujemy we wtorek, by przed weekendem i szczytowym obłożeniem poprawić ewentualne mankamenty, których być może teraz jeszcze nie zauważamy. No i wypadło, że to akurat Dzień Kobiet. Więcej, przyjaciele z Wyszaka w ten dzień obchodzą swoje pierwsze urodziny. Wszystkich nas łączy miłość do dobrego piwa, no i oczywiście do kobiet ;)

 


hot°: Czym zamierzacie przyciągnąć szczecinian do swojego lokalu?


Za wcześnie, by zdradzać wszystkie pomysły. Na pewno będziemy się wyróżniać ofertą. Mamy gotowych do pracy 8 nalewaków, a na każdym docelowo ma pojawić się inne piwo, do tego zmieniające się rotacyjnie. Oprócz tego wybór kilkudziesięciu piw butelkowych. Ponadto będziemy robić to w czym jesteśmy dobrzy, czyli różne „okołopiwne” wydarzenia. Kolorytu na pewno doda fakt, że jeden z nas – Keith – jest Brytyjczykiem z krwi i kości, czyli można się spodziewać dużej dawki absurdalnego humoru oraz wielogodzinnych rozmówek polsko-angielskich.

 


hot°: Jak oceniacie lokalny rynek browarniany?


Szczecin jest nietypowym miastem. Z jednej strony mamy aż cztery browary, co jak na polskie realia jest przyzwoitym wynikiem. Z drugiej nie mamy żadnego, który by w 100% podążał za trendami, które mają miejsce w dziedzinie piwa rzemieślniczego. Nie ma też wielu miejsc, gdzie takiego piwa można się napić. Mamy okazję tę lukę nieco wypełnić.


hot°: Czy przewidujecie jakieś ciekawe promocje?


Na starcie udzielamy rabatu 10% członkom Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Promocje cenowe nie są naszym główny pomysłem na przyciąganie klientów.

 


hot°: Co znajdziemy w Waszej ofercie?

 

Oferta jest mocno zmienna. W chwili kiedy beczka się kończy, podłączamy nowe, inne piwo. Aktualnie pracuje sześć nalewaków, a uzupełnieniem oferty jest kilkadziesiąt piw butelkowych. Aktualną ofertę piw beczkowych można znaleźć w serwisie ontap:
http://the-office.ontap.pl/

 


The Office - Craft Beer Pub
ul. Osiek 10
tel. 505 630 760
https://www.facebook.com/theofficecraftbeerpub/

http://the-office.ontap.pl/

 

#szczecin #gastro #hotmagazine #gastroszczecin #gastronomia #gotowanie #kitchen #food #foodfest #pornfood #insta #follow #like #office #craft #beer

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.