Butiki „By o la la”!

12.10.2017 0 komentarzy
Autor: Piotr Zelachowski , Zdjęcia: Archiwum By o la la

W październikowym numerze Hota, przedstawiamy wam wyjątkową markę: „By o La La”. W naszym wywiadzie rozmawiam z Panią Beatą Szlagą, która od kilku lat prowadzi z sukcesem - sklepy sygnowane tą nazwą. Jej najnowszym projektem jest otwarcie firmowego outletu, ten wątek oczywiście poruszymy również w naszym artykule. Ubrania „By o La La” wykonane są ze świetnych materiałów, doskonale się noszą i sukcesywnie podbijają polski rynek modowy (ponad 50 sklepów w Polsce!). Warto mieć na uwadze tą dynamicznie rozwijającą się markę, zwłaszcza że w lutym zapraszamy na pokaz mody, połączony z urodzinami Hot Magazine. Poniższy wywiad jest zapowiedzią wielu wspólnych działań modowych, które swój finał będą miały właśnie podczas naszej, wspólnej imprezy.

 

 

hot°: Marka „By o La La” to ponad 50 sklepów w Polsce, a Pani w naszym województwie ma już cztery salony, jak zaczęła się Pani przygoda z modą?

 

Beata Szlaga: Witam. Całe życie bardzo interesowałam się modą, ale z racji tego, że posiadam pensjonat w Świnoujściu, swój czas poświęcałam obowiązkom z tym związanym. Swoją pasją do mody zaraziłam córkę, która otworzyła butik z odzieżą damską, właśnie wtedy, jadąc z nią po towar natchnęłam się na markę, która bardzo mnie zaintrygowała i tak powstał mój pierwszy sklep, a piąty tej marki w Polsce.

 


hot°: „By o La La” ubiera Panie w całej Polsce, do jakiej kobiety skierowana jest marka?


Ubrania są tak unikatowe i niepowtarzalne, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Kobieta nowoczesna, pewna siebie jak i kobieta dojrzała czy nastolatka z całą pewnością mogą cieszyć się z zakupów w naszym butiku.

 

 

 

hot°: Jakie trendy na sezon jesień - zima będą modne? Czy nowa kolekcja jest już w pełni dostępna w Pani butikach?


Zielenie, granaty i kratka zdecydowanie będą na topie. Wszystkie najnowsze trendy zawsze królują w naszych kolekcjach. Kolekcja jest już dostępna, jednakże należy nadmienić, że raz w tygodniu jest co najmniej pięć nowych modeli. Serie są bardzo krótkie, więc perełki znikają w szybkim tempie.

 

 

hot°: Pora na podchwytliwe pytanie: Jak Pani zdaniem ubierają się Szczecinianki ? Prosimy o jakieś generalne spostrzeżenia.


Szczecinianki zawsze są unikatowo ubrane. Znają najnowsze trendy i wiedzą jak je nosić. Przypominam, że od dawien dawna to szczecinianki pokazywały co i jak się nosi!

 


hot°: Na fanpagu „By o la la” przeczytałem: „Prostota formy, dbałość o szczegóły i wysoka jakość materiałów to trzy cechy, które najlepiej oddaja charakter naszej marki”. Prosimy o uzupełnienie tych myśli…


Prostota formy, dbałość o szczegóły i wysoka jakość oraz uważam, co jest bardzo istotne - polska produkcja od początku do końca!. Sześć profesjonalnych szwalni na terenie całej polski. Bardzo dużym atutem jest jakość materiału, rzeczy noszą się niebywale komfortowo i co jest najważniejsze, nie tracą swojej formy po wypraniu. Każda rzecz z naszej kolekcji jest niebywale dopracowana, tak aby w pełni zadowolić nasze kochane klientki.

 


hot°: Jakie ubrania można znaleźć czy oczywiście kupić w Pani salonach? Czy marka „By o la la”, oferuje cały przekrój ubrań, od spodni, spódnic czy kurtek? Czy jest wyspecjalizowana w jakimś segmencie ubraniowym?


W naszych salonach klientka może ubrać się we wszystko z wyjątkiem bielizny. Co więcej oprócz odzieży posiadamy także obuwie oraz akcesoria takie jak torebki, biżuteria, czapki, szaliki, rękawiczki oraz perfumy autorskie.

 


hot°: Wyobraźmy sobie taką sytuację. Do salonu przychodzi chłopak, który chce kupić prezent dla swojej dziewczyny. Co by Pani mu poleciła? Prosimy o wskazanie trzech wybranych produktów.


Chłopak, który chce kupić prezent dla swojej dziewczyny nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem. Wiele razy miałyśmy taką sytuacje. O ile chłopak nie ma sprecyzowanej rzeczy w konkretnym rozmiarze, zaproponowałabym mu torebkę, perfumy lub biżuterię, bez obaw o to, że nie trafi w rozmiar swojej dziewczyny.

 

 


hot°: Kilka tygodni temu, otworzyliście swój kolejny salon w szczecińskim Outlet Park, jaki asortyment będzie tam dostępny ?


Do otwarcia pierwszego w Polsce outletu przymierzałam się od 3 lat. Uzyskałam zgodę właścicielki marki i z satysfakcją go otworzyłam. W salonie kupić można odzież z poprzednich kolekcji w znacznie niższych cenach, ale także kilka modeli z najnowszej kolekcji. Po całą nową kolekcję zapraszam do mojego butiku w C.H. Fala, lokal 102.

 


hot°: Zakończmy nasz wywiad w wielkim stylu ;) Jakie są Pani marzenia na najbliższe pół roku?


No cóż, marzenia są związane z polem czysto zawodowym czyli z marką. Żeby moje ostatnie dziecko czyli outlet przypadł do gustu i cieszył się dużym zainteresowaniem, a także żeby właścicielce marki nigdy nie zabrakło pomysłów, ponieważ jej sukces jest także moim sukcesem. „By o la la” to moja miłość od pierwszego wejrzenia. Prowadzenie butików daje mi pełną satysfakcję i spełnienie. I mam nadzieję, że tak już pozostanie …

 

Świnoujście, ul. Piastowska 2 
Świnoujście, Hotel Radisson Blu Resort - Promenada
Szczecin, C.H.Fala, Al.Wyzwolenia 44a, lokal 102
Szczecin, Outlet Park, ul. Struga 42
Polub na Facebooku!
tel. 515 183 494

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.