Gdzie zrobić makijaż sylwestrowy?! Czytelniczki Hota wybierają!

18.12.2019
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsca

W najnowszym, grudniowym wydaniu Hot Magazine postanowiliśmy zająć się tematem sylwestrowych przygotowań. Każdy z nas chce się prezentować tego dnia jak najlepiej. Z pomocą przychodzą gabinety kosmetyczne, w których możecie skorzystać z szerokiej oferty usług.

 

Najbardziej popularne w tym okresie są makijaże sylwestrowe, ale również opalanie natryskowe, stylizacja rzęs i paznokci oraz zabiegi poprawiające kondycję naszej skóry. Z Waszą pomocą stworzyliśmy zestawienie najpopularniejszych Gabinetów, w których możecie z pełnym zaufaniem oddać się w ręce profesjonalistów i zrobić się na „bóstwo”. Wszystkiego dowiecie się z naszego felietonu. Nasze zestawienie zostało stworzone w kolejności alfabetycznej.

 

 

 

 

Agata Wełpa Make Up Blog
Agata Wełpa Make Up Blog makijażem zajmuję się od 2010 roku. Wykonuje każdy rodzaj makijażu,a także charakteryzacje. Jest absolwentką Wydziału Charakteryzacji Filmowej Warszawskiej Szkoły Filmowej. Makijaż to jej pasja, a także praca, którą kocha. Jej makijaże regularnie pojawiają się w branżowych magazynach (jak „Ślubne fryzury i makijaże”, „Paznokcie”), gdzie możecie podpatrzyć jej pomysły na makijaże ślubne, a także tutoriale.

 

Makijażem zajmuje się od kiedy pamięta. Wykonuje makijaże okolicznościowe na każdą okazję, w tym na Sylwestra. Nadal jest kilka wolnych miejsc więc warto rezerwować termin! Otworzyła już także zapisy na rok 2020. Regularnie prowadzi blog na którym dzieli się swoją wiedzą dotyczącą urody.
tel. 665 382 139
www.facebook.com/awelpacharakteryzacja
www.agatawelpamakeup.com
www.instagram.com/agatawelpa

 

 

 

 

Ania Robi Makijaże
Ania Robi Makijaże - Jeśli nie obchodzą Was trendy, a to czym kieruje Was serce, umów się na spotkanie z Anią, która oferuje makijaż dobrany do urody, ale także do charakteru klientki. Lubicie wyraziste kolory, podkreślone oczy i usta? Brokaty i połysk? A może preferujecie delikatność, subtelne brązy i naturalne usta? Tutaj nie ma złych odpowiedzi, ponieważ każda z Was jest inna i każda z Was zasługuje na makijaż o jakim marzy. Ania wysłucha, doradzi i dobierze najlepszy zestaw profesjonalnych produktów, które utrzymują się na twarzy całą noc. Ania wykonuje makijaże bazując na życzeniach klientek. Na jej fp znajdziecie wiele makijażowych inspiracji. Nie czekajcie ani chwili i umówcie się na spotkanie z Anią na sylwestrowy makijaż.
tel. 501 359 732
www.facebook.com/aniarobimakijaze

 

 

 

 

Floral Brush
Floral Brush powstał z pasji do makijażu i kwiatów, które łączą już od kilku lat. Swobodę łączenia barw kwitnących roślin przekładają na podkreślanie urody odpowiednim makijażem. Wykonują przede wszystkim makijaże okolicznościowe, na sesje zdjęciowe, ale podejmują się również nowych wyzwań w postaci, np. makijażu artystycznego. Jednym z ich ulubionych makijaży okolicznościowych jest makijaż sylwestrowy. Ten blask i moc na jaką możemy sobie pozwolić właśnie tej nocy pozwala wizażystce na duże pole do popisu. Idealne na tę noc będą pigmenty, brokaty czy cekiny, które są ponadczasowe i sprawdzają się idealnie w tego typu makijażu. Jest to noc, w której nie tylko Wasza kreacja może błyszczeć, ale także Wasza cera oraz podkreślone oko mogą wyglądać pięknie i to nie tylko w bardzo mocnym makijażu.
Floral Brush
tel. 731 259 913
www.facebook.com/floralbrush.dg

 

 

 

 

Joanna Gawlik Professional Make Up
Joanna Gawlik Professional Make Up gwarantuje profesjonalny i trwały makijaż, który podkreśli i wydobędzie Wasze piękno. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, perfekcję i pielęgnację. Dlatego w ciągu ostatnich 12 miesięcy odbyła aż 5 szkoleń z makijażu, a na początku grudnia szykuje niespodziankę, która ucieszy duże grono kobiet – weźmie udział w pierwszym szkoleniu ze stylizacji fryzur.

 

Będzie można skorzystać z kompleksowej usługi, wyczaruje zarówno piękny makijaż, jak i Was uczesze. Jest to idealna opcja na zbliżającego się sylwestra. W ten dzień wprowadzi Was w imprezowy nastrój, pigmenty i brokaty będą się sypać, a oczy i ciała pięknie lśnić w stylu glow. Cały makijaż zwieńczy czarny wachlarz rzęs.
tel. 733 501 469
www.facebook.com/joannagawlikprofessionalmakeup

 

 

 

 

Karolina Kuklińska Make Up Artist
Karolina Kuklińska Make Up Artist - dyplomowany mistrz w zawodzie wizażystka, od ponad 6 lat realizuje się w zawodzie, który jest jej życiową pasją. Wszystko zaczęło się od tańca towarzyskiego. Zawsze na turniejach podziwiała tancerki za ich wyrazisty makijaż, pasujący kolorystycznie do kreacji, fryzury. Przygodę z makijażem profesjonalnym rozpoczęła w Make Up Institute.

 

Rozszerzyła swoją ofertę o stylizację fryzur. Ciekawym kursem, który ukończyła we Wrocławiu jest kurs rekonstrukcji brwi. Dążąc do perfekcji wciąż się dokształca, poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach i pokazach. Makijaże tworzy w swoim studio w Szczecinie, gdzie również organizuje kursy i szkolenia . Angażuje się poza tym w projekty związane z sesjami zdjęciowymi, planem filmowym, body i face paintingiem.
ul. Traugutta 46
tel. 888 984 724
www.facebook.com/karolinakuklinskamakeupartist
www.karolinakuklinska.pl
www.instagram.com/karolina.kuklinska.make.up

 

 

 

 

Miss Estetiq |Malowana Lala
Miss Estetiq/ Malowana Lala - Gabinet Kosmetologii Estetycznej zaprasza do skorzystania z zabiegów upiększających, które sprawią, że poczujecie się wyjątkowo. Paulina Warzocha z wykształcenia jest kosmetologiem. Fascynuje ją temat zachowania atrakcyjnego wyglądu. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tj. modelowanie i powiększanie ust, wolumetria, wypełnianie kwasem hialuronowym zmarszczek oraz bruzd, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa. Wykonuje również personalnie dobrany makijaż okolicznościowy ( m.in. makijaże sylwestrowe) oraz przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Jest zwolenniczką naturalnych, a przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań, dlatego stara się aby efekty jej pracy polepszały wygląd, samopoczucie oraz jakość skóry klientek w subtelny, ale widoczny sposób.
ul. Orawska 25/3
tel. 607 919 095
www.facebook.com/missestetiqszczecin

 

 

 

 

Studio Wizażu Justyna Dobryniewska
Studio Wizażu Justyna Dobryniewska - z wykształcenia jest wizażystą , specjalistą do spraw kreowania wizerunku. Zawodowo makijażem zajmuje się sześć lat. Makijaż to nie tylko wielka pasja, ale również praca, która daje jej największą satysfakcję. Specjalizuje się w makijażu scenicznym Polskiego Związku Kulturystyki Fitness, ale również wykonuje makijaże do sesji zdjęciowych, lookbookowych,makijaże okazjonalne (wieczorowe, ślubne, sylwestrowe)dla indywidualnych klientek, gdzie oprócz makeup'u dobiera też fryzurę i outfit by wizerunek był idealny.

 

W tym sezonie trendem makijażu sylwestrowego będzie blask, błysk i wyrazistość. Mocno podkreślone oko (smoky eye z brokatem) i ciemne,wyraziste usta (np. bordo z wykończeniem satynowym), hitem jest glossy skin czyli efekt mokrej skóry.
ul.Wyszyńskiego 37
tel. 575 113 012
Facebook Studio Wizażu Justyna-Dobryniewska
www.instagram.com/justyna.dobryniewska_visage