Odwiedzamy Candy Studio Urody

08.11.2017
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Zapraszamy do wizyty w salonie Candy Studio Urody. W naszym cyklu przybliżamy Czytelnikom Hota - miejsca związane z urodą, zarówno te nowo otwarte jak i te renomowane i godne polecenia. Rozmawiamy z Sandrą Kwaśniewską właścicielką salonu.

 

 

hot°: Na Pani facebookowym fanpagu – zauważyłem nobilitujące słowo „magister  kosmetologii”. Jakie studia - ma Pani ukończone?
Dziękuje, miło że Pan zauważył. Otóż, licencjat zrobiłam na Wyższej Szkole  Zawodowej Kosmetyki i Promocji Zdrowia w Szczecinie, natomiast studia magisterskie ukończyłam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Co dało mi solidne przygotowanie do wykonywania mojego zawodu.


hot°: Jakie usługi oferuje Pani salon?
Oferuje usługi w zakresie wizażu, stylizacji, analizy kolorystycznej, nauki makijażu, stylizacji fryzur, przedłużania i liftingu rzęs. Planuję ciągle się rozwijać i wprowadzać kolejne usługi. Z nowości mogę polecić keratynowy lifting i botoks na rzęsy. 

 

 

hot°: Dlaczego warto odwiedzić Pani miejsce? Co jest w nim wyjątkowego?
W wielkim skrócie: kosmetyki najwyższej jakości, przystępne ceny oraz przyjazna atmosfera oraz wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Każdy z moich klientów może liczyć na indywidualne podejście i specjalistyczne porady.


hot°: W jakich godzinach jesteście otwarci? Jak trafić do Pani salonu? Jak długo trzeba czekać na wolne terminy?
Jestem dostępna w każdej chwili, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym godziny, o ile nie będę miała rezerwacji w tym terminie.

 

Salon mieści się w centrum Szczecina, przy ulicy Piotra Ściegiennego 28/1. Salon mój funkcjonuje zarówno jako punkt stacjonarny jak i mobilny. W razie potrzeby mogę dojeżdżać do klientek. Mogę się pochwalić, że mam już zapisy na przyszły rok. Zapraszam serdecznie do skorzystania z usług w moim salonie!

 


Candy Studio Urody
ul. Ściegiennego 28/1
Tel. 513 836 567
Polub na facebooku - candystudiourody