Paweł Zieliński zaprasza na projekt „Metamorfoza”

19.10.2017 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Miza Fotografia

Projekt „Metamorfoza” to pomysł jednego z najlepszych szczecińskich fryzjerów Pana Pawła Zielińskiego, który zgromadził kilka utalentowanych osób, wokół wspólnego, szczytnego celu. Ich zamiarem, przy pomocy zabiegów estetycznych i stylistycznych, odkryć piękno w kobietach, statystycznych szczeciniankach (na codzień zabieganych, być może nie pewnych swojej wartości). Pokazać im, jak można wyglądać lepiej, wzbudzić poczucie wartości i oczywiście sprawić by czuły się i wyglądały pięknie. Projekt startuje już pod koniec października.

 

 

Pytania do Pawła Zielińskiego

 

hot°: W październiku, startuje Pan z projektem metamorfoz. Kogo zaprosił Pan do współpracy?

 

Paweł Zielinski: Tak, od października startujemy z Metamorfozami. Do współpracy zaprosiłem Dominikę Grosicką, żonę Kamila Grosickiego - piłkarza Reprezentacji Polski. Wspólnie z Dominiką tworzymy projekt Metamorfozy. Dołączyły do nas również Aleksandra Michalik – „Ohayka Wizaż”, jak i Marta Bielec stylistka paznokci i makijażu permanentnego, fotografka „Miza Fotografia”.

 

Naszą ideę wspiera również portal ModneWlosy.pl, z którym mam przyjemność współpracować od dawna. Przy tej okazji, bardzo dziękuję za wsparcie i chęć uczestnictwa w moim projekcie

.

 

hot°: Patronatem Pana projektu, została Pani Dominika Grosicka. Jaki będzie jej udział w akcji?

 

Udział Dominiki w projekcie, jest dokładnie taki sam jak mój. Wspólnie mamy na celu odkryć piękno w kobietach, pokazać jak można wyglądać lepiej, wzbudzić poczucie wartości i oczywiście sprawić by czuły się i wyglądały pięknie. Nie tylko na zewnątrz ale również we wnętrzu siebie. Dominika Grosicka w naszym projekcie przyjmie rolę stylisty. Pomoże naszym Paniom wyglądać pięknie w odpowiednio dobranych ubraniach.

 

hot°: Kiedy startuje Pan z pierwszymi działaniami? Jak cały projekt, będzie wyglądał w praktyce?

 

Startuję 27 Października. Jeżeli chodzi o stronę praktyczną, w zamiarze mam pełną stylizację, począwszy od całkowicie nowej fryzury, poprzez make up, medicure, aż do zmiany całego wizerunku jak i myślenia o sobie. Interesuję się również psychologią człowieka, wierzę, że w każdym z nas jest piękno, tylko musimy je wydobyć z wnętrza nas samych. Wierzę, że to zrobimy!

 

 

hot°: Jaka będzie Pana rola w projekcie, oprócz oczywiście roli sprawczej? ;)


Moją rolą w projekcie Metamorfozy będzie stworzenie całkowicie nowej fryzury, nadanie piękna włosom, dobranie odpowiedniego strzyżenia jak i koloru. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by każda Pani, która weźmie udział w projekcie - odkryła siebie na nowo, poczuła się piękniejsza, ba!, by była piękna, pewna siebie i dumna ze swojej urody.


hot°: Jakie kobiety mogą wziąć udział w Pana projekcie? Chodzi mi o wiek, wzrost itd. Czy może z drugiej strony nie ma to znaczenia?


Wiek, wzrost itp. nie mają żadnego znaczenia. Jedyne czego bym chciał, to aby kobieta naprawdę chciała się zmienić. Nie tylko od zewnątrz, ale przede wszystkim w sobie. By umiała wykorzystać ten czas, ten moment w swoim życiu i uwierzyła w siebie z całego serca. To będzie dla nas duży zaszczyt.

 

 

Pytania do Dominiki Grosickiej

 

hot°: Pani Dominiko, na pewno ma Pani duże doświadczenie w występach przed kamerami i wiele sesji fotograficznych za sobą. Jakiego rodzaju świadomość własnego wyglądu, chce Pani przekazać uczestniczkom projektu?

 

Dominika Grosicka: Chce przekazać uczestniczkom, że w każdym wieku i w każdym momencie można coś zmienić w swoim życiu. Nigdy nie jest za późno, aby o siebie zadbać. Oczywiście wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, ale jesteśmy kobietami i gwarantuje, że piękny wygląd i dbanie o siebie, wpływa na to, że mamy dobre samopoczucie i czujemy się szczęśliwsze. Chce, żeby właśnie tak poczuły się nasze uczestniczki.

 

hot°: Będzie Pani pomagać w doborze ubrań uczestniczkom projektu. Czy uważa Pani, że dobrze dobrane ubranie może wpłynąć na codzienne poczucie pewności siebie?

 

I tutaj odpowiedz jest podobna, jak w pierwszym pytaniu. Oczywiście, że fajnie dobrane ubranie, dobrze dopasowane, sprawia, że my kobiety czujemy się lepiej. Musi być wygodnie, modnie i z klasa!

 

 

hot°: Zmiany wymagają akceptacji… Czego oczekuje Pani od uczestniczek projektu?

 

Od uczestniczek oczekuje dobrego, pozytywnego nastawienia i uśmiechu na twarzy. To będzie dobry początek do dobrej współpracy. Pozytywne nastawienie to podstawa!

 

hot°: Jaki zakres metamorfoz przewidujecie?. Jakie zmiany w wyglądzie czy w stylu ubierania zaproponujecie uczestniczkom?


Myślę, że jeśli chodzi o zakres metamorfoz to będzie on z czasem co raz większy. Staramy się pozyskać jak najwięcej fachowców do współpracy. Mamy fajny, zgrany team i mam nadzieję, że nasz projekt zrobi wiele dobrego i uszczęśliwi wiele wspaniałych Pań.

 

 

Wideo

Wideo

 

 

 

Paweł Zieliński - Fryzjer 
tel. 883 303 546
ul. 5 lipca 16
Polub na Facebooku!

 

Zapisz

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.