Prawdziwy mężczyzna medycyny estetycznej się nie boi!

13.01.2020
Autor: Magda Oleśniewicz , Zdjęcia: Archiwum Gabinet

Zapraszamy do przeczytania artykułu dotyczącego zabiegów medycyny estetycznej, które są dedykowane mężczyznom. Coraz większy procent Panów korzysta z dobroczynnych zabiegów poprawiających kondycję skóry. Dr. Paweł Perzanowski właściciel kliniki PPestetyczna, zdradził nam jakie metody odmładzania stosuje w swoim gabinecie i jakich efektów możemy się po nich spodziewać.

 

Mężczyźni są jak wino – im starsi, tym lepsi. Jednak chęć wyglądania atrakcyjnie jak najdłużej, sprawia, że coraz więcej panów trafia do gabinetów medycyny estetycznej. W końcu dbanie o siebie jest teraz modne!

Dziś widok mężczyzny w gabinecie medycyny estetycznej nikogo już nie dziwi.

 

Co więcej, często budzi podziw, gdyż jest przejawem troski o swoje ciało i chęci bycia po prostu zadbanym i pociągającym.

 

Skóra mężczyzn różni się od skóry kobiet. Ma na to wpływ szereg czynników, w związku z tym dla mężczyzn są dedykowane nieco inne zabiegi. Dla panów bardzo ważna jest pielęgnacja i utrzymywanie witalnego i muskularnego konturu twarzy. W naszej ofercie posiadamy zabiegi dedykowane wyłącznie mężczyznom.

 

 

Co motywuje panów do zabiegów? Na jakie zabiegi najchętniej decydują się mężczyźni?

Do najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, jakim poddają się mężczyźni, należy zaliczyć botoks. Toksyna botulinowa ma za zadanie wygładzenie zmarszczek mimicznych i spowodowanie rozluźnienia mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Dodatkowe walory zastosowania toksyny to uzyskanie wypoczętej i zrelaksowanej twarzy.

 

Zachowując ogólną mimikę, jednocześnie osiągamy jej łagodniejszy i naturalny wyraz. Niewątpliwym hitem jest leczenie nadpotliwości pach, dłoni, stóp oraz czoła. Nie ingerując w termoregulację ciała, możemy zahamować nadmierne działanie gruczołów potowych w problematycznych okolicach.

 

Doskonałym rozwiązaniem jest wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Dzięki działaniu kwasu skóra zostanie wygładzona, znikną zmarszczki i bruzdy, a jednocześnie nie pojawi się efekt przerysowania czy sztuczności. Męskie rysy nie ulegną zatarciu, lecz zostaną podkreślone.

 

Stres, niewystarczająca ilość snu czy zła dieta odbija się na wyglądzie twarzy. Pojawiają się zmarszczki, poszarzała cera, problemy skórne. Dlatego w przypadku panów doskonale sprawdza się osocze bogatopłytkowe, zwane też „wampirzym liftingiem”.

 

Osocze bogatopłytkowe to zabieg silnie stymulujący procesy regeneracyjne skóry i odmładzające jej wygląd. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego znajduje zastosowanie w redukcji zmarszczek, odmładzaniu i przebudowie wiotkiej skóry oraz naprawie jej uszkodzeń takich jak blizny czy rozstępy. Efektem zabiegu jest młody i świeży wygląd skóry!

 

 

Leczenie Wypadania Włosów

Mężczyźni z reguły łysieją częściej i szybciej, ale to leczenie łysienia u kobiet jest bardziej skomplikowane. Jednym z najczęściej polecanych zabiegów w przypadku tego typu problemów jest mezoterapia, którą wykonuje się specjalistycznymi koktajlami czy osoczem bogatopłytkowym.

 

Pozwala ona między innymi na odbudowanie tkanek oraz odżywienie mieszków włosowych. Tym samym stymuluje wzrost włosa, podnosi jakość jego struktury, a także poprawia jego wygląd.

 

----------------------------------------------------

 

 

 

BIOGRAFIA 
Dr Paweł Perzanowski jest lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Szczecinie. Tutaj również prowadzi prywatną praktykę w zakresie medycyny estetycznej. Ponadto pracuje w jednym z klinicznych ośrodków medycznych w Niemczech.

 

Posiada Międzynarodową Specjalizację z Medycyny Estetycznej Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (American Academy of Aesthetic Medicine ).

 

W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i na Świecie. Zapewnia, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używa najlepszych i sprawdzonych preparatów.

 

 

 


Dr Perzanowski PPestetyczna
ul. Żupańskiego 6 /1
tel. 668 865 804
www.ppestetyczna.com
www.facebook.com/ppestetyczna

 

 

Przydatne linki

Przydatne linki