Rafał Tasarz - fryzjer!

01.12.2017
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Rafał Tasarz, jest bardzo utalentowanym fryzjerem (możecie to zdanie zweryfikować, patrząc chociażby na okładki niektórych wydań Hot Magazine). Zapraszamy do przeczytania kolejnego już wywiadu z Rafałem. Porozmawiamy m.in. o nowych trendach. Odwiedziliśmy Rafała w Studio 12, w którym pracuje. Jakie usługi są w nim świadczone? Sprawdźcie koniecznie!

 

 

hot°: Od jak dawna zajmujesz się fryzjerstwem? Jakie odbyłeś kursy, szkolenia? Czy w tym zawodzie jest czas na nudę?

 

Rafał Tasarz: Fryzjerstwem zajmuję się od 2001 roku, od tamtego czasu przeszedłem długą drogę własnego rozwoju biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatach fryzjerskich.

 

Po tak długim czasie wyrobiłem sobie swój pogląd na temat, gdzie się szkolić i wybieram akademie fryzjerskie, które stawiają nacisk na samodzielne kreowanie fryzur i kolorów na głowach klientów. I po takim kreatywnym szkoleniu czy warsztatach mogę dalej rozwijać swoje umiejętności w salonie, na głowach modelek.

 

hot°: W którym salonie można Ciebie znaleźć? Czy długie są terminy oczekiwania?;)

 

Salon mieści się na ul. Adama Mickiewicza 12, jest to świetne miejsce, w którym jest dobra atmosfera, tu można przyjść i umówić się na wizytę.

 

Klienci zazwyczaj umawiają się na następną wizytę od razu po wykonaniu usługi. Często też przychodzą na zwyczajną rozmowę, bądź poradę dotyczącą ich włosów przy kawie.

 

 

 

hot°: Zostańmy jeszcze przy temacie salonu. Jakie usługi są w nim świadczone? Wiemy, że fryzjerstwo nie jest jedyne ;)

 

Zgadza się, prócz fryzjerów, którzy tu pracują, można także korzystać z usług kosmetyczki, manikiurzystki, masażystki, a także podologa.

 

hot°: Jaki jest zakres usług, które wykonujesz w ramach pracy fryzjera?

 

Keratynowe prostowanie włosów, strzyżenie, koloryzacje, wszelkie zabiegi mające na celu poprawę wyglądu oraz kondycji włosa, odsiwianie, i to, co sprawia mi najwięcej przyjemności, indywidualne dobieranie fryzury do każdego klienta, a w szczególności całkowite metamorfozy.

 

 

 

hot°: Rozwijając poprzednie pytanie, jakie są najnowsze trendy w fryzurach?

 

Często z trendami jest tak, że patrząc wstecz, na przykład na naszą fotografie sprzed kilku lat, to zastanawiamy się jak mogliśmy w tym chodzić lub jak mogliśmy mieć takie włosy, trendy zmieniają się co chwila, a ja osobiście staram się za każdym razem coś zmienić u każdej osoby, czy przychodzi do mnie pierwszy raz, czy jest moją klientką od 15 lat.

 

Fryzurę trzeba dopasować indywidualnie, trendy nie zawsze mają na to wpływ, klient ma się dobrze czuć w swojej skórze, i oczywiście włosach;)

 

hot°: Wiemy, że to jeszcze chwilę czasu, ale powszechnie wiadomo – zawsze leci on szybko. ;) Czy Sylwester 2017/2018 to czas na szaleństwo i odważne fryzury, czy raczej w tym roku Panie będą miały stonowane fryzury? Na pewno masz jakieś przecieki z branżowych gazet;)

 

Na sylwestra a także w karnawale zarekomendowałbym włosy z objętością fale bądź kręcone delikatnie podpięte , a także dla osób z dłuższymi włosami kitka zapleciona w kłosa i podpięta do wrzodu ładnie będzie się prezentować w sylwestrową noc ; )

 

 

Rafał Tasarz
ul. Mickiewicza 12
tel. 509 831 693
Polub stronę Rafała!