Szczoteczka soniczna idealnym prezentem na święta?

13.12.2019
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: odinspiracjidorealizacji

Wybór odpowiedniego prezentu na święta nigdy nie jest łatwym zadaniem. Ważne, by upominek, który sprawimy najbliższej osobie, był naprawdę użyteczny i służył słusznym celom. Właśnie tego typu darem może okazać się szczoteczka soniczna – jest ona bowiem urządzeniem, które pozwala kompleksowo zadbać o stan jamy ustnej, a ponadto często stanowi dodatkową dekorację łazienki.

 

Eksperci potwierdzają, że szczoteczki soniczne pozwalają usunąć z jamy ustnej znacznie więcej szkodliwych bakterii niż szczoteczki manualne, co bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie. Już po kilku tygodniach ich użytkowania, dostrzegalne są efekty w postaci bielszych i mocniejszych zębów oraz poprawy ogólnej kondycji dziąseł. Ale to nie wszystko. Udowodniono, że odpowiednia higiena jamy ustnej – oprócz poprawy zdrowia zębów – gwarantuje nam lepsze samopoczucie i polepszenie się stanu całego naszego organizmu.


Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Poniżej znajdziesz krótką listę produktów, które każdą bliską Ci osobę wprawią w prawdziwy zachwyt! Proponowane urządzenia można nabyć zarówno w zlokalizowanym na szczecińskich Pomorzanach w Centrum Handlowym Atrium Molo sklepie Denthelp.pl, jak i na stronie internetowej www.denthelp.pl

 

Smilesonic EX – szczoteczka dla osób ceniących najwyższe standardy


Pierwszym urządzeniem, które możecie nabyć z myślą o swoich najbliższych, jest szczoteczka soniczna Smilesonic EX. Urządzenie to osiąga niezwykle imponującą prędkość pracy aż 96 000 ruchów na minutę, a poza tym daje do dyspozycji aż pięć różnych trybów czyszczenia. W zestawie ze szczoteczką znajdują się cztery wymienne końcówki o zróżnicowanym działaniu oraz wykonane z twardego materiału etui, dzięki któremu urządzenie bez kłopotów można zabrać ze sobą w każdą podróż.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że produkt wyposażono w niezwykle pojemną, jonowo-litową baterię, która pozwala nawet na dwa miesiące mycia bez konieczności podłączania szczoteczki do ładowarki.


W sklepie denthelp.pl szczoteczkę Smilesonic EX można nabyć za 369 złotych.

 

 

 

Smilesonic GO, czyli praktyczność w połączeniu z zachwycającym designem


Doskonałą opcją na świąteczny prezent jest także inwestycja w szczoteczkę Smilesonic GO. To urządzenie oferuje nam trzy tryby pracy, ale wśród nich ten najszybszy – pozwalający główce czyszczącej poruszać się z prędkością 96 000 ruchów na minutę.

 

W zestawie z produktem znajdziemy dwie podstawowe końcówki typu DailyCare, które gwarantują doskonałą, codzienną ochronę przed bakteriami. Podobnie jak model Smilesonic EX, szczoteczkę Smilesonic GO wyposażono w niezwykle pojemną baterię jonowo-litową, która gwarantuje nawet dwa miesiące mycia bez konieczności ładowania. Obecnie koszt szczoteczki to 279 złotych.

 

---------------------------------------------------------------------

 

 

Philips Sonicare For Kids – doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych


Być może jesteś już rodzicem albo masz młodsze rodzeństwo czy chrześniaka, któremu nie wiesz co kupić z okazji nadchodzących świąt. W takim wypadku doskonałą opcję będzie stanowić szczoteczka soniczna Philips Sonicare For Kids.

 

Urządzenie porusza się z odpowiednio niewielką prędkością (31 000 ruchów na minutę), dzięki czemu jest dla szkraba bezinwazyjne oraz ma małą główkę czyszczącą, w pełni dopasowaną do jamy ustnej najmłodszych.


Dodatkową, atrakcyjną funkcją jest możliwość zsynchronizowania szczoteczki z aplikacją interaktywną, dzięki czemu dziecko ma szansę na bieżąco śledzić swoje postępy w szczotkowaniu.
Philips Sonicare For Kids kosztuje 249,90 złotych.

 

---------------------------------------------------------------------

 

 

A może irygator? Panasonic EW 1411 zadba o wszystkie przestrzenie międzyzębowe


Równie dobrą opcją na prezent, jak zaproponowane szczoteczki soniczne, może być zakup bliskiej osobie irygatora dentystycznego.

Polecanym sprzętem jest w tym wypadku Panasonic EW 1411, czyli irygator bezprzewodowy proponujący aż cztery tryby pracy, a także oferujący nawet godzinę irygacji. Mocną stroną sprzętu jest jego poręczność i łatwość użytkowania.
W sklepie www.denthelp.pl irygator jest dostępny za 249,90 złotych.

 

 

Denthelp.pl
Centrum Handlowym Atrium Molo
ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin
www.denthelp.pl
czynne: poniedziałek - sobota: 9-21, niedziela: 10-20
tel. 500 430 217
kontakt@denthelp.pl