VitaSkin Clinic

11.04.2018
Autor: Magda Oleśniewicz , Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Znajdująca się na Księcia Bogusława VitaSkin Clinic to stylowo urządzona klinika depilacji laserowej i kosmetologii. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, wysokiej klasy sprzęt oraz zabiegi na najwyższym poziomie to wizytówka tego miejsca. Ciekawostką są bezpłatne konsultacje podczas, których kosmetolog szczegółowo przeprowadza wywiad medyczny, ocenia stan skóry oraz rozpisuje indywidualny plan zabiegowy. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z właścicielami VitaSkin Clinic.

 

hot°: Depilacja laserowa to coraz popularniejszy trend. Komu możecie ją polecić? Czy potrzeba wielu zabiegów, aby skóra stała się jedwabiście gładka? I najważniejsze pytanie, czy efekt rzeczywiście jest permanentny?

 

Z depilacji laserowej korzystają osoby które chcą pozbyć się owłosienia na całym ciele, najczęściej dotyczy to osób dotkniętych problemami hormonalnymi u których występuje niedogodność w postaci nadmiernego owłosienia, a także u osób które borykają się z podrażnieniami po goleniu i wrastającymi włoskami. Wystarczy zrobić serię zabiegów od 6-8 by cieszyć się gładką skórą, a efekty które uzyskujemy są na lata, po pewnym czasie wystarczy zrobić tylko zabieg odświeżający.

 

hot°: Karboksyterapia brzmi bardzo tajemniczo, na czym polega ten zabieg i jakie efekty możemy dzięki niej osiągnąć?

 

Karboksyterapia polega na obstrzykiwaniu skóry dwutlenkiem węgla. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, gdyż gaz ten jest zupełnie obojętny dla naszego organizmu.

 

Jednak mechanizmy naprawcze które uruchamia w naszej skórze pomagają w walce z cellulitem, nadmierną tkanką tłuszczową, z obrzękiem/cieniami okolic oczu a także na problem z wypadaniem włosów

 

hot°: Czym jest oxybrazja i jakie są wskazania do jej wykonania?

 

Inaczej zwana jest mikrodermabrazją wodno-tlenową, polega na złuszczaniu naskórka za pomocą rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Zabieg ten jest skuteczny oraz całkowicie bezpieczny, mogą korzystać z niego nawet kobiety w ciąży oraz osoby z niezwykle delikatną i wrażliwą skórą. Wskazania do zabiegu to cera trądzikowa, wrażliwa i naczynkowa, nadmierne wydzielanie sebum, rozszerzone pory, drobne zmarszczki. Skóra po zabiegu jest napięta i dotleniona, następuje wyrównanie kolorytu cery oraz jej oczyszczenie. Zabieg ten wykonujemy przez cały rok. 

 

hot°: Czy można w Waszym gabinecie zadbać również o skórę głowy? na czym polega mezoterapia igłowa? Czy stosuje się ją również do innych celów niż poprawa kondycji włosów?

 

Jak najbardziej, w tym celu wykorzystujemy dwie metody: karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Karboksyterapia zwiększa przepływ krwi w skórze, staje się ona lepiej odżywiona i dotleniona, substancje odżywcze zostają dostarczone bezpośrednio do cebulki włosa. Jest to też świetny zabieg przygotowujący skórę do przyjmowania substancji aktywnych podawanych za pomocą mezoterapii igłowej. W tym celu dobieramy specjalne koktajle przeznaczone do skóry głowy, efekty tych zabiegów jest wzmocnienie włosów, zahamowanie ich wypadania oraz pobudzenie mieszków włosowych do produkcji nowych włosków.

 

Natomiast mezoterapia igłowa twarzy jest świetną profilaktyką przeciwstarzeniową. W tym przypadku również dobierane są specjalne koktajle które odżywiają skórę, sprawiają, że jest bardziej napięta i rozjaśniona, drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu a skóra staje się intensywnie nawilżona.

 

  

 

  

 

hot°: Z jakich kosmetycznych nowinek korzystacie podczas zabiegów? Na jakich markach najchętniej pracujecie?

 

Wszystkie kosmetyki są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry i klienta m.in Janssen, Klapp, Dermaheal, RRS, Mesoboost,

 

hot°: Jakie wiosenne promocje czekają na Wasze klientki?

 

Posiadamy w swojej ofercie promocje z polecenia 20% 30% i 50% zniżki oraz promocje pakietowe dotyczące depilacji laserowej. Ponad to każdy nowy klient otrzymuje jednorazowo rabat 10% na dowolne zabiegi!

 

 

Księcia Bogusława X 9/3
70-440 Szczecin

www.facebook.com/VitaSkinClinic

tel.: 570 966 617