Odwiedzamy Army Shop Kaliber 13 mm

05.12.2018 0 komentarzy
Autor: Honorata Nekanda-Trepka, Zdjęcia: Archiwum Kaliber 13 mm

Zapraszamy Was do przeczytania / obejrzenia kolejnego artykułu z naszego Hot cyklu "Fajne sklepy". Tym razem odwiedzamy i opisujemy nowo otwarty sklep o charakterze militarnym. Sklep nazywa się odpowiednio i adekwatnie do swojej oferty - czyli Kaliber 13 mm. Sklep nie jest może duży, ale na pewno znajdziecie tam dużo fajnych rzeczy w atrakcyjnych cenach.

 

 

hot°: Sklep dla koneserów czy dla każdego? Proszę opowiedzieć ogolnie o kierunku Waszej działalności?

 

Sklep jest dla każdego, w tym dla koneserów. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie znajdą coś dla siebie nie tylko zagorzali fani militariów ale także kobiety, dzieci, osoby lubiące praktyczne (i te mniej) gadżety, ludzie obyci ze znanymi firmami, ale także ci, którzy szukają czegoś tańszego. Jesteśmy po to, aby doradzić a także żeby wysłuchać dobrych rad.

 

Cenimy sobie kontakt z klientem, można nam powiedzieć czego się szuka, a my pomożemy to znaleźć. Krótko mówiąc, w swoim asortymencie mamy od broni (niewymagającej pozwoleń) po moro kurteczki dla psów ;)

 

  

 

hot°: Co możemy kupić w sklepie Kaliber 13 mm? 

 

Oferta jest szeroka. Mundury wojskowe a także odzież codzienną - dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Porządne buty. Dodatki do ubioru (taktyczne, praktyczne). Demobil (wyszukujemy ciekawostki i co jakiś czas coś przywozimy). Airsoft- repliki, kulki, akcesoria. Broń gazową do samoobrony, pistolety na CO2, wiatrówki - każdy rodzaj broni niewymagającej pozwoleń. Akcesoria survivalowe, turystyczne, optykę, mamy duży wybór noży.

 

Mamy też dział dla najmłodszych - a więc znajdziecie u nas także zabawki w klimacie wojskowym. Staramy się powiększać asortyment, co chwilę przywozimy ciekawe produkty, a jak czegoś nie mamy, to możecie nam powiedzieć, a my to załatwimy. 

 

hot°: Opowiedzcie skąd pomysł na taki sklep? Czy jesteście fanami militariów czy to tylko biznes?

 

Obie lubimy militaria (właścicielki - red). Pomysł zrodził się z potrzeby, chciałyśmy otworzyć miejsce, gdzie klient będzie czuł się swobodnie, gdzie może sprawdzić swój sprzęt przed zakupem, zapytać o radę, zamówić coś specjalnie dla siebie.

 

Stawiamy na dobrą atmosferę, rozmowę, wtedy także nam się lepiej pracuje ! A jeśli coś, co lubisz dodatkowo staje się biznesem, to jeszcze lepiej. 

 

 

 

hot°: Obserwując rynek, czy to prawda, że ludzie coraz częściej sięgają po zabawki militarne? Czy uważacie, że to zasługa filmów i gier o tej tematyce?

 

Tak, to prawda. Przede wszystkim kobiety coraz częściej zaglądają do naszego sklepu, takie, które wchodzą z ciekawości, a po krótkiej chwili wychodzą z zakupionym gazem pieprzowym w kształcie szminki jak i te, które swoją wiedzą niczym nie odbiegają od mężczyzn.

 

Myślimy, że owszem, jest to też spowodowane dużą ilością gier i filmów o tej tematyce - to się tyczy młodych ludzi i dzieci. W dzisiejszych czasach ludzie też więcej interesują się samoobroną, np. ludzie starsi. Wśród naszych klientów jest spore grono takich osób.

 

hot°: Jesteście młodym sklepem, czy macie jakieś ciekawe plany na niedługą przyszłość?

 

Chcemy się rozwijać. Same tak naprawdę każdego dnia uczymy się czegoś nowego. Jesteśmy ciekawe w jaką stronę to wszystko się rozwinie i na pewno z naszej strony zrobimy wszystko, żeby było jak najlepiej. Słuchamy naszych klientów, więc myślimy, że przyszłość przyniesie nam dużo obustronnej satysfakcji. 

 

  

 

hot°: Czy oprócz prowadzenia sklepu włączacie się w jakieś ciekawe akcje, gry terenowe itp? Czy organizujecie bądź będziecie organizowali coś w podobnej tematyce?

 

Jesteśmy otwarte na tego typu inicjatywy i nie wykluczamy, że w przyszłości włączymy się do takiej działalności. 

 

 

Targowisko Manhattan, Ks. Stanisława 1, 71-515 Szczecin, Pawilon 64C

tel. 664 016 464

agapesklep@gmail.com

Facebook

 

 

Army Shop

Army Shop

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.