Oferta firmy Dragon Event na wiosnę - lato 2018

12.04.2018 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Lokalu

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z firmą Dragon Event, która jest już gotowa na wiosnę!  Rozmawiamy o ich ofercie na najbliższe letnie miesiące. Najlepszą ilustracją do naszego wywiadu, niech będą ich własne słowa: „Każda impreza jest szczególna w swoim rodzaju i każdą trzeba realizować na 100%. Trzeba cały czas patrzeć w przód, analizować rynek, myśleć co można zrobić lepiej , co nowego można dodać przy kolejnych projektach. Rynek eventowy jest bardzo specyficzny i wymagający od nas cały czas  maksymalnego skupienia. Lubimy jednak to co robimy i nasi klienci to widzą i doceniają”. Święte słowa …

 

 

hot°: Jak wygląda dragonowa oferta eventowa na wiosnę - lato 2018?

 

Nasza oferta jest jak zwykle bardzo szeroka. Możemy zaproponować niemalże wszystko, poczynając od impreza dla 10 osób, a kończąc na piknikach i koncertach  dla kilku tysięcy ludzi. Dysponujemy oczywiście jak zawsze również paintballem, quadami, samochodami terenowymi, skuterami wodnymi. Bardzo popularne w ostatnim czasie są też gry miejskie i to zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.Robimy imprezy plenerowe, indoorowe, tematyczne. Wszystko zależy od potrzeb klienta i nie sposób wszystkiego wymienić.

 

hot°: Skupmy się teraz na konkretnych przykładach. Powiedzmy - przychodzi do was 10 -20 osoba grupa mężczyzn, jaką zaproponujecie im imprezę?


Najpierw zapytamy jakim budżetem dysponują. Inną imprezę zaproponujemy, jeśli będą mieli 100 zł na osobę a inną jeśli będzie to kwota 2000 zł. Jeśli chodzi o konkrety to w chwili obecnej przygotowujemy właśnie propozycję wieczoru kawalerskiego dla 20 Duńczyków. Jest to pełna kompleksowa oferta zawierająca odebranie ich w Kopenhadze, przywiezienia do Szczecina, zapewnienia noclegu i jedzenia. Oprócz tego, grupie proponujemy typowo męskie rozrywki jak paintball, strzelnicę z ostrą amunicją, wizytę w naszym Horror House i laser tag. Wieczorem na pewno zaznajomimy ich z nocnym życiem Szczecina i kilkoma klubami.

 

  

 

    

 

hot°: A  teraz z drugiego punktu widzenia - przychodzi do was grupa kobiet i chciałaby zorganizować dla siebie spokojniejsze wydarzenie? Co im zaproponujecie?

 

Takie imprezy też już zrealizowaliśmy :) Przykładem może być Dzień Kobiet, który zorganizowaliśmy u nas w Dragon Fun & Business Center. Najpierw wszystkie uczestniczki otrzymały porady kosmetyczne odnośnie pielęgnacji cery a następnie przeszły kurs makijażu wieczorowego.

 

Wydarzenie zwieńczyła profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana w pełnych stylizacjach uczestniczek. Oczywiście nie obeszło się bez pysznego cateringu i smacznych koktajli.

 

hot°: Podsumowując: jakie są trzy najczęściej zamawiane i najpopularniejsze  formaty imprez?  

 

Specjalizujemy się w piknikach i festynach, więc siłą rzeczy tego typu imprez robimy najwięcej. Dużo mamy realizacji związanych z  grami  miejskimi  oraz grami  terenowymi. Trzecia forma to team building mający na celu poprawienie relacji w firmie – można go zrobić na wiele różnych sposobów.

 

 

hot°: W zeszłym wywiadzie mówiliście, że wasza firma powiększyła się o skutery wodne. Wiem, że w ofercie macie również quady. Jak wyglądają imprezy z użyciem tych pojazdów?

 

Każda z tych imprez wygląda świetnie i dostarcza masę fajnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Omawiamy z klientem czas i miejsce, w którym ma się odbyć impreza, dostarczamy sprzęt, przeprowadzamy instruktaż i wyjaśniamy zasady bezpieczeństwa…...a potem już tylko zabawa. Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba przeżyć. Przy skuterach trzeba poczuć tę moc maszyny, słońce grzejące nasze plecy, wodę na nas chlapiącą. My już nie możemy doczekać się sezonu.

 

hot°: Początki firmy Dragon to paintball… Jak  to aktualnie wygląda: Gdzie gracie? Na jakim sprzęcie? Jakie scenariusze tej popularnej rozgrywki realizujecie?

 

Faktycznie wywodzimy się z paintballa, ale paintball w chwili obecnej to zaledwie mały procent naszej działalności. Posiadamy blisko 80 kompletów sprzętu. Naszym dużym atutem jest to, że co dwa sezony sprzedajemy stary sprzęt i kupujemy nowy, co pozwala utrzymać wysoki standard usług a klienci mogą skupić się na zabawie, a nie na niedziałającym i zacinającym się sprzęcie.


Najczęściej paintball realizujemy na naszym terenie w Wielgowie, jest on idealnie dostosowany do takiej atrakcji. Liczne wzniesienie, okopy z II wojny światowej i leje po bombach gwarantują doskonałą różnorodność terenu. Oczywiście atrakcję realizujemy również na wyjazdach, cały sprzęt możemy dostarczyć w dowolnie wybrane miejsce przez klienta. Scenariusze zawsze dopasowujemy do grupy. Czasami jest to walka o jedną czy dwie flagi. Czasami obrona jakiegoś okopu lub wojna secesyjna. Możliwości jest wiele.

 

hot°: Które wydarzenie z zeszłego roku, uważasz za najciekawsze? Opowiedz nam o szczegółach…

 

Każda impreza jest szczególna w swoim rodzaju i każdą trzeba realizować na 100%. Mając kilkaset większych, lub mniejszych imprez w roku trudno zapamiętać jedną konkretną. Coś się kończy i od razu zaczyna się coś nowego. Nie ma czasu zastanawiać się nad tym co było. Trzeba cały czas patrzeć w przód, analizować rynek, myśleć co można zrobić lepiej , co nowego można dodać przy kolejnych projektach.


Rynek eventowy jest bardzo specyficzny i wymagający cały czas  od nas maksymalnego skupienia. Lubimy jednak to co robimy i nasi klienci to widzą i doceniają, stąd tez nasz ciągły rozwój. Jesteśmy za to wdzięczni.

 

  

 

 

 

 

 

      

 

www.facebook.com/DragonEventy/

www.dragonevent.pl

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 3a

tel.: 509 311 311

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.