Poniedziałki Muzyczne - lutowości

01.02.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida.

 

 

Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat. A mianowicie, chciałbym zaprosić wszystkich w czwartek na trochę kultury. W naszej cudownej FIlharmonii odbędzie się koncert: palce-lizać. Na piątej odsłonie Soundlab, zwanej również LAB5: El-silence wystąpią Atom String Quartet oraz Andrzej Smolik. Serdecznie zapraszam! Poniżej znajdziecie link z konkursem - tak, można wygrać wejściówki :)

 

Konkurs na LAB5: El-Silence z Atom String Quartet oraz Andrzejem Smolikiem

 

 

Ostatni weekend był bardzo fajny i obiecujący. Szczególnie jeśli chodzi o ekipę Canalii. Wyszła nam naprawdę fajna biba, tańce trwały do rana, a my w końcu po długiej przerwie mieliśmy okazję pograć wszyscy razem. Oby częściej!

 

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

 

Za tydzień wiele dobroci! Stay Tuned!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.