Szczecińscy Dje - Noxrate

24.03.2017 0 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: Archiwum Noxrate

Cykl Szczecińscy Dje, to zestawienie sylwetek popularnych szczecińskich muzyków rozgrzewających Was do zabawy w szczecińskich klubach! Dzisiaj rozmawiamy z Noxrate! Jedną z najbliższych imprez, na której zagra Noxrate jest Retro Techno w Elefunk the Club. Impreza odbędzie się w kwietniu - link podamy na końcu wywiadu. Zapraszamy do lektury w cyklu Niemierni Puszczacze Płyt!;)

 


hot°: Jakie są Twoje muzyczne inspiracje?


Tak naprawdę inspiruje się wszystkimi bodźcami muzycznymi, które do mnie docierają. Moim idolem i inspiracją jest holenderski dj i producent muzyczny Martin Garrix.

 


hot°: Jak długo zajmujesz się didżejką?


Samą dj-ką zajmuje się od 6 lat. Produkcją muzyki natomiast od 3 lat.

 


hot°: Co jest najtrudniejsze na naszym lokalnym muzycznym rynku?


Najtrudniejsze jest przede wszystkim pokazanie się, wybicie się oraz brak popularności muzyki którą się tworzy.

 


hot°: Kogo chciałbyś usłyszeć w naszym mieście?


Najbardziej chciał bym usłyszeć Martina Garrixa oraz Hardwella.

 


hot°: Jaka jest Twoja wymarzona, ale wciąż realna impreza w Szczecinie? Miejsce, sceneria, gościnni dj’e…


Wymarzona, a zarazem bardzo realna impreza w Szczecinie to ,,EDM Festival'. Moim zdaniem najlepsze miejsce na tego typu imprezę była by hala widowiskowo sportowa Azoty Arena. Na tej imprezie chciałbym, aby zagrali takie gwiazdy jak Tiesto, Timmy Trumpet, Skytech, Fafaq, i oczywiście gwiazda wieczoru Martin Garrix.

 


hot°: Zaproponuj 5 utworów, które należy przesłuchać, zanim klubowicz zderzy się z Twoim setem.


Pierwszym utworem, który chciałem zaproponować klubowiczom to remix Justina Biebera: ,,Cold Water'' mojego autorstwa. Kolejnym będzie mój utwór pod tytułem ,,Body Mind'' który miał swoją premierę w klubie Elefunk. Zaproponuje również utwór ,,Styles'' również mojego autorstwa. 2 pozostałe utwory należą do Martina Garrixa i noszą tytuły ,,Spotles'' oraz ,,In The Name Of Love''.

 


hot°: Co prócz muzyki zajmuje większą część Twojego życia?


Oczywiście nauka, ponieważ jest jej dużo…


hot°: Jak się klarują Twoje najbliższe miesiące, jeżeli chodzi o działalność muzyczną?


Najbliższe miesiące będą bardzo pracowite. Zamierzam stworzyć wiele nowych utworów i zagrać dużo niepowtarzalnych imprez w Szczecinie ale może i zagranicą. Nie chce zdradzać zbyt wiele bo co to za niespodzianka by była dla moich słuchaczy. Na koniec chce bardzo podziękować swojej rodzinie, mojej dziewczynie oraz przyjaciółce dziękuje że mnie aż tak wspieracie.

 

 

Noxrate
Facebook
Soundcloud
Retro Techno w Elefunk the Club
Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.