Zwiedzaj Świat: LTOUR – 20 lat w Polsce!

08.12.2015
Autor: Ewa Rokoszewska - Maj, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

Biuro LTUR to jedyna polska filia niemieckiego koncernu LTUR- europejskiego lidera w dziedzinie sprzedaży ofert Last Minute. To właśnie w Szczecinie nieprzerwanie od 1995 roku działa polskie biuro LTUR – świętując w tym roku swoje 20 urodziny!. Poznajcie historię biura, która kształtowa się przez ostatnie dwadzieścia lat razem z zachodzącymi przemianami obyczajowymi Polaków, zmieniającymi się modami i dojrzewaniem nas jako świadomych uczestników światowej turystyki. A w kolejnym numerach, będziemy przybliżać wam i opisywać kraje, które możecie wybrać z oferty LTUR, zachęcając was do podjęcia wyjazdowej przygody!

 

 

Firma LTUR od zawsze specjalizuje się w sprzedaży ofert last minute - zarówno wczasów, jak i biletów lotniczych. A od niedawna posiada również klasyczne oferty sprzedawane z dużym - nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.
Początki LTUR w Polsce były trudne - klienci nie wiedzieli bowiem, co to są oferty last minute, nie mieli również dużego doświadczenia w podróżowaniu, większość kierunków wydawała im się obca, niedostępna. Krok po kroku przekonywaliśmy naszych klientów, że dzięki ofertom last minute, mają szanse zobaczyć takie miejsca, o jakich do tej pory nawet nie mogli śnić.


Nasi Klienci jako pierwsi zwiedzili Wenezuelę, Reunion, Malediwy, Seszele, Kubę, Dominikanę. Przychodząc do nas, sądzili, że budżet którym dysponują, umożliwi im jedynie wyjazd gdzieś blisko, a wychodzili z biletami na egzotyczną wyspę. Do tej pory mamy w pamięci opowieści klientów o turystach z innych miast w Polsce, którzy spotkani np. na Malediwach, nie mogli uwierzyć, że nasi klienci znaleźli się tam płacąc kilka razy mniej niż oni. I tak jeden zadowolony klient, przekazywał informację o nas swojej rodzinie, znajomym, bądź napotkanym na urlopie turystom, a wieść o naszym biurze rozchodziła się po całej Polsce.

 

 


Obecnie mamy bardzo duży krąg stałych, wiernych klientów nie tylko ze Szczecina i okolic, ale i z całej Polski. Naszymi klientami są politycy, aktorzy, celebryci. Ale najbardziej cenimy sobie to, że większość naszych klientów znamy od lat - widzimy jak dorastają ich dzieci, kiedyś podróżujące z rodzicami, a obecnie szukające u nas podróży poślubnych. Wielu klientów wyemigrowało, a cieszy nas to, że dzwonią lub mailują do nas regularnie z Norwegii, Irlandii, Kanady i mało tego, mieszkając za granicą, to właśnie u nas nadal kupują wycieczki i przeloty.

 


Znamy upodobania naszych klientów, a coraz większa ilość ofert, która dysponujemy, pozwala nam wyszukać dla nich zawsze podróż marzeń i spełnić każde ich życzenie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, europejskimi organizatorami, renomowanymi liniami lotniczymi i najbardziej znanymi sieciami hotelowymi. Mamy w ofercie również romantyczne, kameralne miejsca. Prowadzimy rezerwację hoteli na całym świecie, a w swojej ofercie mamy zawsze bilety lotnicze w bardzo korzystnych cenach.


Mamy do zaoferowania zarówno oferty niskobudżetowe dla tych, którzy chcą wypocząć, nie mając zbyt wielu środków. Ale posiadamy w sprzedaży również najbardziej luksusowe hotele na świecie - Ritz, Burj al Arab- dla tych najbardziej wymagających. Zapewniamy klientom pełna obsługę – dojazd do lotnisk, bilety kolejowe, rezerwację parkingów, ubezpieczenia, wynajem samochodów na miejscu.

Na pewno kojarzycie Państwo nasze biuro, jego charakterystyczny różowy wystrój i logo z palmą w tle. Czekamy na Was od lat w tym samym miejscu- na parterze w C.H. Galaxy

 


L'Tur Polska
C.H.R. Galaxy
al. Wyzwolenia 18 (C.H. Galaxy)
70-554 Szczecin
tel. 91 488 57 95
www.ltur.de

szczecin@ltur.com

 

Godziny otwarcia
Pn-Pt.: 9.00-21.00
So.: 10.00-18.00

 

Zapisz