4 Wyd. Miesiąca wg.Hota -Kwiecień - Brodka, Juwenalia, Noc Muzeów, Piknik nad Odrą

4 Wyd. Miesiąca wg.Hota -Kwiecień - Brodka, Juwenalia, Noc Muzeów, Piknik nad Odrą
4 Wyd. Miesiąca wg.Hota -Kwiecień - Brodka, Juwenalia, Noc Muzeów, Piknik nad Odrą
Wezmę udział
Szczecin - Szczecin

Piknik nad Odrą

Wały Chrobrego

13-14.05.2017

 

„Piknik nad Odrą” to wydarzenie organizowane w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Szczecina. Jest to jedna z największych w regionie zachodniopomorskim imprez, której ideą przewodnią jest promowanie turystyki. Piknik jest licznie odwiedzany przez mieszkańców miasta i regionu oraz turystów z Polski i Niemiec.


W poprzedniej edycji Pikniku udział wzięło ponad 200 wystawców i 50000 odwiedzających. Impreza tętni życiem dzięki dziesiątkom pokazów, prezentacji i spotkań inspirujących do aktywnego poznawania kraju i zagranicy poprzez rekreację, sport, kulturę, obyczaje kulinaria.


Celem wydarzenia jest dostarczenie turystom i mieszkańcom regionu rozrywki w połączeniu z poznawaniem rynku turystycznego i promocją turystyki regionalnej, aktywnej i specjalistycznej.


Idea produktu opiera się na zorganizowaniu: festynu z szeregiem atrakcji, prezentacji ofert turystycznych, kultury regionów, płaszczyzny integracji polsko-niemieckiej itd.

 


Noc Muzeów w Szczecinie 2017
Szczecin
20.05.2017,start.19


Tegoroczna Noc Muzeów w Szczecinie odbędzie się w nocy z 20 na 21 maja. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w wielu miastach Polski i Europy. Na gości czekać będą muzea, galerie i inne instytucje kultury oraz przede wszystkim dobra zabawa! Warto tego dnia wyjść na miasto i spotkać się z kulturą!


Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W ramach Nocy Muzeów można bezpłatnie zwiedzać ciekawe miejsca, często niedostępne na co dzień. Tego dnia swoje drzwi dla zwiedzających otworzy m.in. Muzeum Narodowe, Muzeum Techniki i Komunikacji, Zamek Książąt Pomorskich oraz wiele innych miejsc. Poza darmowym zwiedzaniem dla uczestników przygotowano wiele dodatkowych atrakcji.


Formuła tego wydarzenia od lat pozostaje niezmienna, uczestnicy w ciągu kilku nocnych godzin zwiedzają różne instytucje i placówki, które często przygotowuję wydarzenia specjalnie na ten jeden dzień w roku. Szczegółowych informacji szukajcie także na stronie organizatora.

 


Juwenalia 2017
Szczecin
24-28.05.2017


Festiwal muzyczny Juwenalia Szczecin odbędzie się w dniach 24-28 maja 2017 roku! Hot zaprasza na wyjątkowe koncerty, niesamowite imprezy towarzyszące - wszystko by poczuć wspaniały studencki klimat!


W tym roku wystąpią m.in.: Solar i Białas (założyciele labelu SB Maffija), Quebonafide (ma na koncie album Ezoteryka, plus współpracę z takimi artystami jak Te-Tris, Paluch, czy Dwa Sławy), Taco Hemingway (Asfalt Records, album Marmur, kilka epek, poza tym nikomu nie trzeba przypominać utworu „Deszcz na betonie"), The Dumplings (Fryderyk w kategorii Debiut roku, nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem), happysad (zespół rockowy istniejący od 2001 roku). Lista robi wrażenie? A to nie koniec!


W ubiegłych latach na Juwenaliach wystąpili tacy artyści, jak: Lady Pank, Dawid Podsiadło. Tede, O.S.T.R., Coma, Enej, Monika Brodka, Kamil Bednarek, czy Ten Typ Mes.


Szczegółowego programu szukajcie na FB Juwenalia Szczecin lub na stronie www.juwenalia.szczecin.pl.

 


Koncert - Brodka: Clashes Tour 2017
Filharmonia
30.05.2017,start.20

 

„Clashes", to projekt multidyscyplinarny. Dźwięki stają na równi z obrazem. Na scenie potężne organy spotykają się z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi.


Podczas jesiennej części trasy na koncertach mogliśmy usłyszeć nie tylko utwory z „Clashes", ale także przeboje z poprzedniej płyty Brodki. „Granda" w nowej aranżacji nabrała bardziej wyrazistego charakteru, a artystka zaskoczyła nas wykonaniem coveru Nirvany „Heart-Shaped Box".


Brodka tym albumem zdominowała rankingi i podsumowania 2016 roku. Płyta, single i teledyski zdobyły uznania mediów i dziennikarzy, którzy jednomyślnie stwierdzili – ten rok należał do Brodki! A sama płyta właśnie zyskała status platynowej.


Wiosenna trasa będzie ostatnią okazją by usłyszeć „Clashes" na żywo w pełnym 12-osobowym składzie, z towarzyszeniem smyków, trąb a nawet... piły. Piosenki w tej intrygującej oprawą wybrzmią w najpiękniejszych salach (i nie tylko!) w całej Polsce.