4 Wyd. Miesiąca wg.Hota - Październik - Festiwal Młodych Talentów,Polska Noc Kabaretowa,Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert,Bass Music Festival

4 Wyd. Miesiąca wg.Hota - Październik - Festiwal Młodych Talentów,Polska Noc Kabaretowa,Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert,Bass Music Festival
4 Wyd. Miesiąca wg.Hota - Październik - Festiwal Młodych Talentów,Polska Noc Kabaretowa,Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert,Bass Music Festival
Weź udział
Szczecin - Szczecin

Festiwal Młodych Talentów 2017: T. Love, Luxtorpeda, Daria Zawiałow, Romantic Fellas
Azoty Arena
14.10.2017,start.17:30


Wybuchowa mieszanka: młodość i doświadczenie. Tak można scharakteryzować line up Festiwalu Młodych Talentów – Nowa Energia 2017. T.Love, Luxtorpeda, Daria Zawiałow, Romantic Fellas i to z nimi zagrają finaliści tegorocznego festiwalu. Przesłuchania konkursowe odbędą się 13 października w studiu koncertowym Polskiego Radia Szczecin. Weźmie w nich udział maksymalnie 10 wykonawców.


Zwycięzcę poznamy dzień później, 14 października podczas finałowego koncertu w Azoty Arenie, który będzie miał okazję wystąpić na profesjonalnej scenie z gwiazdami festiwalu. Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix festiwalu jest zorganizowanie sesji nagraniowej przez Azoty Szczecin Operator i wydanie singla przez wytwórnię Kayax oraz bonusy finansowe ufundowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną.


Celem szczecińskiego festiwalu jest prezentacja twórczości wykonawców stawiających pierwsze kroki w branży muzycznej oraz przegląd inspirujących zjawisk i nowych produkcji na polskiej scenie muzycznej. Festiwal ma za zadanie wyłonić wykonawców najlepszej autorskiej twórczości.

 

 

Polska Noc Kabaretowa 2017
Azoty Arena
15.10.2017,start.17


Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – tu nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co zdaniem organizatorów najważniejsze, aby dobrze się bawić. Tutaj zaprezentują się najlepsi... prezenterzy, z niepowtarzalnymi audycjami i najmodniejszą muzyką, a do tego cała masa żartów.


Zobaczycie i usłyszycie doświadczonych dziennikarzy z Kabaretu Skeczów Męczących oraz ich niezwykłych gości: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak - to właśnie oni zapraszają na jedno z największych wydarzeń rozrywkowych tego roku! Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie.


Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Organizatorzy zapowiadają: „czekają na was premierowe skecze, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej”.

 

 

Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert
Azoty Arena
16.10.2017,start.18


JVS Group PL - Just view the show zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu koncertów symfonicznych do filmów o Harrym Potterze: Harry Potter i Komntata Tajemnic in Concert. Po raz kolejny widownia w Polsce będzie miała okazję posłuchać pełnej ścieżki dźwiękowej do drugiej części z serii filmów o Harrym Potterze.


Słuchając niezapomnianych kompozycji Johna Williamsa do filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic, widzowie będą mogli przeżyć od nowa magię filmu, oglądając go na 480 calowym ekranie HD. Film będzie pokazany w oryginalnej wersji z polskimi napisami.


Pełną ścieżkę dźwiękową wykona Sinfonietta Cracovia. Krakowska orkiestra to zespół z najwyższej półki, charakteryzujący się precyzją i elastycznością orkiestry kameralnej również w symfonicznym składzie. Współpracowała z plejadą najwybitniejszych artystów z całego świata, m.in. Krzysztof Penderecki, Antoni Wit, Jerzy Maksymiuk, Lorin Maazel, Valery Gergiev, Gidon Kremer, Maxim Vengerov, Rafael Payare. Bilety w cenie od 90 zł – 250 zł dostępne na www.eventim.pl.

 

 

Bass Music Festival 2017
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury
21-22.10.2017,start.20


Tegoroczne lato nie rozpieszczało nas piękną pogodą, dlatego ekipa Dirty Funk postanowiła trochę to wszystkim zrekompensować zapraszając na kolejną edycję Bass Music Festival. Wystąpią same gorące temperamenty, które staną za konsoletą szczecińskiego klubu K4 i swoją energetyczną muzyką rozgrzeją Was do czerwoności!


Jeśli mowa o gorącu, to pierwsze co przychodzi na myśl to Hiszpania, gdzie lato nigdy się nie kończy, dlatego organizatorzy postanowili zaprosić dwóch przedstawicieli tamtejszej sceny breakbeat - Rasco oraz Perfect Kombo. Wystąpią także Martin Hoerger i Martin Telemann, a także Lady Waks - których nie trzeba przedstawiać. Oczywiście nie zabraknie też dobrze Wam znanych i lubianych DJów z Bass Planet, którzy zaprezentują się w zróżnicowanych muzycznie setach.


Zagrają także: Dave Metzo, Rollin Thunder, JayKosy, Cherry aka BreaknTune, Guest69, Shari Vari, Macaster live, Dida, Agnieszka Mutke, zwycięzca konkursu oraz wielu, wielu innych. Bilety dostępne w przedsprzedaży - info na wydarzeniu na Facebooku. Afterparty odbędzie się w klubie Elefunk.