„Atak paniki” przedpremierowo w Multikinie

„Atak paniki” przedpremierowo w Multikinie
Multikino - Aleja Wyzwolenia 18-20, Szczecin

„Atak paniki” przedpremierowo w Multikinie

17.01.2018

 

„Atak paniki” to wielowątkowa historia pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które w pewnym momencie doświadczają... tytułowego ataku paniki. W filmie brawurowo swoje role odegrali m.in. Artur Żmijewski, Magdalena Popławska, Grzegorz Damięcki, Dorota Segda.

 

17 stycznia Multikino zaprasza na pokazy przedpremierowe brawurowej komedii w reżyserii Pawła Maślony („Magma”, „Zaćmienie”).

 

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

 

„Atak paniki” to komedia, w której nic nie jest tym, czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo. Nagromadzenie dotąd niewypowiedzianych emocji spowoduje, że pod wpływem na pozór mało istotnych wydarzeń dojdzie do prawdziwej emocjonalnej erupcji…