Bass Music Festival

Bass Music Festival
Kolumba 4 - ul. Krzysztofa Kolumba 4, Szczecin

Bass Music Festival

Kolumba 4

27.10.2018, start: 20:00 – 06:00
Afterparty: Elefunk The Club

 

ODDAJEMY GŁOS ORGANIZATOROM:


" .... Mamy przyjemność zaprosić Was na PIĄTE już uderzenie naszego projektu kryjącego się pod nazwą BASS MUSIC FESTIVAL, które odbędzie się 27 października 2018 roku!

 

Tej nocy w Szczecinie królować będzie różnorodność a mianownik łączący wszystkie style to soczysty BASS, który popłynie przenikając Wasze ciała od stóp do głów! Możecie być pewni, że specjalnie wyselekcjonowani artyści z różnych stron Europy sprawią, iż nie będziecie chcieli zejść z parkietu, a po imprezie opuszczając mury legendarnego K4 na Waszych twarzach będzie się malował uśmiech od ucha do ucha!


To jednak nie koniec emocji – tuż po imprezie spotkamy się na Afterparty w ELEFUNK THE CLUB, gdzie będziemy się wspólnie bawić dopóki starczy sił  ... "
Serdecznie zapraszamy, Bass Planet Team!

 

---------------------------------


::: LINEUP:::


Main Floor: (Bass Music, Breakbeat, House, UK Bass, Techno)


MAFIA KISS (Punks Records – London UK)
ROLLIN THUNDER (TRESOR – Berlin DE)
SIASIA (Dirty Stuff Records – Katowice PL)
MARTIN TELEMANN (Bass is Boss - Karlsruhe DE)
JAYKOSY (Bass Planet / Wicked Tunes – Berlin DE)

NUTEK (NPLM Music/Bass Arena – Katowice PL)
CHERRY aka BREAKnTUNE (Bass Planet – Szczecin PL)
MACASTER Live (Dirty Funk – Kołobrzeg PL)
GUEST 69 (Dirty Funk - Szczecin PL / Amsterdam NL)
BASS ANIMALS (Euforia Dzwieku – Gorzow PL)
DARK MOON (Dirty Stuff Records – Ruda Slaska)
INSOMNIA (NPLM Music/Bass Arena – Katowice PL)
MASIST (Euforia Dzwieku – Gorzow PL)
+ Zwycięzca konkursu Facebook

 

Second Floor: (House, Techno, Breakbeat)


AGNIESZKA MUTKE (Breaks Feast – Warszawa PL)
ADAM HIGHWAY (Bass Vibe – Malbork PL)
DEAKALUKA (Bass Kingdom Records – Szczecin PL)
AUDIO – MATIQ (Dirty Funk – Berlin DE)
EBOLA (History of Techno – Poznan PL)
DIDA (Mayday Poland - Zbaszyn PL)
PECEQ (The Colors of Music – Szczecin PL)
MARTIN SHAFT (Technica – Kolobrzeg PL)
LUKE WEED SMOKER (SRC – Slubice PL)
EMKA (Euforia Dzwieku – Mysliborz)
+ Zwycięzcy konkursu Facebook