Cykl Tego Słucham: ARRM oraz LiN

Cykl Tego Słucham: ARRM oraz LiN
Cykl Tego Słucham: ARRM oraz LiN
Weź udział
Domek Grabarza - Storrady Świętosławy 2, Szczecin

Psychodelicznie i gitarowo w Domku Grabarza

 

Cykl Tego Słucham zaprasza na kolejne spotkanie z muzyką psychodeliczną. W sobotę 20 maja w Domku Grabarza zagra rozchwytywana formacja ARRM oraz przedstawiciele gorzowskiej alternatywy, zespół LiN.


ARRM jest obecnie jednym z najbardziej wychwalanych polskich składów z kręgów muzyki psychodelicznej, za sprawą świetnie przyjętego krążka „ARRM” z końcówki 2016 roku, wydanego przez Instant Classic. Równie dobrą prasą cieszy się drugie, tegoroczne wydawnictwo, czyli split ARRM/Lonker See - także wydany przez krakowską oficynę.

 

ARRM to instrumentalny projekt ludzi związanych min. z zespołami Thaw, Furia, 52um, Sun For Miles czy Mentor... Stylistycznie ociera się o ścieżki dźwiękowe filmów Lyncha czy Jarmuscha, prezentując klimatyczną, gitarową psychodelę naszpikowaną dziesiątkami powtórzeń.

 

LiN to nowy, gorzowski zespół grający muzykę elektroniczno-rockową kojarzoną z dokonaniami zespołów Battles, Falarek Band czy Yesayer. Obecnie LiN to trio, w którym znajdziemy perkusję, wokale, dwie gitary elektryczne, syntezatory i samplery.

Koncert będzie kolejną odsłoną cyklu Tego Słucham organizowanego w Domku Grabarza przez portal TegoSlucham.pl oraz Klub Storrady.

 

ARRM / LiN w cyklu Tego Słucham
Sobota 20.05, godz. 20.30
Domek Grabarza (Klub Storrady), ul. Storrady 2 / Szczecin
Wstęp: 15 PLN