Kino pod Chmurką w Galerii Kaskada

Kino pod Chmurką w Galerii Kaskada
Kino pod Chmurką w Galerii Kaskada
Weź udział
Galeria Kaskada - al. Niepodległości 36, Szczecin

Najbardziej oczekiwana pora roku nadeszła, a wraz z nią kolejna edycja Kina pod chmurką Najbardziej oczekiwana pora roku nadeszła, a wraz z nią kolejna edycja Kina pod chmurką w Galerii Kaskada! Wydarzenie, które corocznie przyciąga wielu miłośników filmów, stało się już nieodłącznym elementem szczecińskich wakacji. Wyjątkowy klimat miasta o zachodzie słońca, dobry seans i niezapomniane emocje czekają na wszystkich kinomaniaków już od 1 lipca. 

 

 

Filmowe wieczory pod gołym niebem
Wakacje to czas zbierania najlepszych wspomnień. Jednym z nich mogą być sobotnie wieczory w Kinie pod chmurką w Galerii Kaskada. Już 1 lipca o godzinie 22:00 startuje pierwszy z 10 wakacyjnych seansów. Wówczas na dachu centrum (poziom P3 parkingu) obejrzeć będzie można amerykański dramat wojenny „Snajper”. W lipcowym repertuarze znajdują się jeszcze filmy takie jak: „Carte Blanche” z Andrzejem Chyrą, „Nieracjonalny Mężczyzna” Woody’ego Allena, „Klub dla wybrańców” oparty na scenariuszu sztuki teatralnej i thriller „Labirynt”. W tym miesiącu spotkania w Kinie pod chmurką odbywać się będą o godz. 22:00.

 

Sierpień przywitany zostanie filmową adaptacją szekspirowskiego „Makbeta”. W kolejnych tygodniach, w soboty o godz. 21:30, na ekranie wyświetlane będą filmy: „Pod Mocnym Aniołem” Wojciecha Smarzowskiego, melodramat „Wciąż ją kocham” i nagrodzony Oscarem „Interstellar”. Wakacje Galeria Kaskada pożegna na wesoło, z filmem „O północy w Paryżu”, który obejrzeć będzie można 2 września o godz. 21:30. Wszystkie tytuły zostały wytypowane przez internautów podczas głosowania na portalu Facebook. 

 

 

Za darmo i wygodnie
Wstęp do Kina pod chmurką jest darmowy. Wszyscy zmotoryzowani na czas seansu mogą skorzystać z bezpłatnego miejsca parkingowego. W razie załamania pogody kino będzie przeniesione do wnętrza Galerii Kaskada. Informacje o ewentualnych zmianach przekazywane będą na bieżąco za pośrednictwem fanpage’a @GaleriaKaskada na portalu Facebook. 

 

 

Z widokiem na Szczecin
Plenerowe kino w Galerii Kaskada cieszy się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców Szczecina, ale także przyjezdnych. Zlokalizowane na ostatnim piętrze odkrytego parkingu, staje się miejscem, w którym panuje niezwykła atmosfera. Panorama miasta w blasku zachodzącego słońca, interesujący repertuar, wygodne leżaki i miękkie koce – czego chcieć więcej w wakacyjny wieczór? 

 

Zapisz

Zapisz