Koncert Charytatywny „Magia Marzeń vol.3

Koncert Charytatywny „Magia Marzeń vol.3
Koncert Charytatywny „Magia Marzeń vol.3
Wezmę udział
Filharmonia - Małopolska 48, Szczecin


Koncert Charytatywny „Magia Marzeń vol.3"
Organizatorzy: Fundacja Mam Marzenie
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

06.12.2017,start.19
 
Fundacja Mam Marzenie oddział Szczecin wraz z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zapraszają na wyjątkowy koncert charytatywny "Magia Marzeń".Zastrzyk pozytywnej energii i świetnej muzyki gwarantowany!

 

Gwiazdami tegorocznej edycji będą: Michał Grobelny z zespołem oraz Wojciech Pilichowski Band, w składzie którego wystąpi Kasi Stanek.


---Tu można kupić bilety!--

 

Cały dochód z koncertu przeznaczony zostanie na realizację marzeń ciężko chorych dzieci.

 

Od rana 6 grudnia Organizatorzy zapraszają do Filharmonii na wyjątkowy Jarmark Mikołajkowy, podczas którego będziecie Państwo mogli kupić wspaniałe prezenty dla swoich bliskich, jednocześnie wspierając szczeciński oddział Fundacji Mam Marzenie.

 

Artyści:
Wojtek Pilichowski - basista, kompozytor, producent. Pierwszy solo album nagrał w 1994 roku. Od tego czasu wyszło 14 solowych albumów w tym koncertowe, także 3 jako DVD. Łączny nakład wszystkich płyt przekroczył 100.000 egz. Od wielu lat jest zapraszany na całym świecie na wszystkie najważniejsze festiwale w tym Bass Palayer live 2006 i 2015, Euro Bass Day we Włoszech i wielu innych. W Polsce został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami. W sumie 16 razy uznano go za najlepszego Polskiego basistę.

 

Michał Grobelny to muzyk, wokalista mający na swoim koncie wiele telewizyjnych występów w programach takich jak „Twoja Twarz brzmi znajomo”, „The Voice of Poland”, czy „Szansa na sukces”. Na co dzień można go oglądać w programie „Jaka to melodia?”, gdzie śpiewa u boku Roberta Janowskiego. Od niedawna znany jest gdyńskiej publiczności jako jedna z głównych postaci w musicalu „Notre Dame de Paris” jako Quasimodo.

 

O Fundacji: Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.Fundacja działa już 14 lat i przez ten czas udało nam się spełnić ponad 7 tys. marzeń!

 

Pomożecie?