Maksimum osiągnięć - Brian Tracy

Maksimum osiągnięć - Brian Tracy
Maksimum osiągnięć - Brian Tracy
Wezmę udział
Azoty Arena - Szafera 70, Szczecin

Już 25 października w Szczecinie uzyskasz dostęp do praktycznej wiedzy o mechanizmach osiągania sukcesów. Maksimum Osiągnięć to najbardziej znany program Briana Tracy - światowego autorytetu w dziedzinie Psychologii Osiągnięć, Zarządzania Czasem i Sprzedaży.


Do tej pory wzięło w nim udział ponad 1,5 miliona osób na świecie,oceniając go jako najlepszy trening rozwoju zawodowego i osobistego.


Tego dnia swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również m.in. Robert Kozak, Karolina Karolczak, Rahim Blak, Adam Gnych , Paweł Zasadziński czy Dawid Świstek oraz Mariusz Chojnacki.

 


W trakcie tego kongresu nauczysz się wyznaczać jasne cele i układać plan ich działania. Dowiesz się jak budować klarowną komunikację w biznesie ukierunkowaną na efektywność. A także jak kreować sprawdzoną wizję siebie zarówno w relacjach zawodowych jak i prywatnych.


Kongres to również doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych z przedsiębiorcami, przedstawicielami firm oraz trenerami biznesu. Naucz się być efektywnym oraz mieć satysfakcję z pracy zawodowej i życia prywatnego.


Więcej informacji na:
www.maksimumosiagniec-szczecin.evenea.pl