Novasol Coastal Care 2018 – wielkie sprzątanie wybrzeży  

Novasol Coastal Care 2018 – wielkie sprzątanie wybrzeży   
Szczecin - Szczecin

Novasol Coastal Care 2018 – wielkie sprzątanie wybrzeży

Kąpielisko Jeziora Głębokiego

05.05.2018 – w godzinach 10.00 – 14.00

 

oddajemy głos Organizatorom:

 

Stoimy w obliczu wielu złożonych problemów, jeśli chodzi o czystość oceanów i wód, ale jednym z największych problemów są śmieci. Według National Geographic, na tę chwilę ponad 100 milionów ton plastiku dryfuje w naszych wodach i oceanach.

 

To bardzo zła wiadomość dla zdrowia tego istotnego zasobu naturalnego, lokalnej gospodarki, jak również naszego własnego zdrowia i bezpieczeństwa. Jest bez wątpienia w interesie nas wszystkich, aby mieć pod kontrolą ten „plastikowy” problem - i jako NOVASOL chcemy uczestniczyć w tej pracy mającej na celu zmniejszenie zanieczyszczeń.

_________

 

Z tego powodu, w pierwszym tygodniu maja 2018 roku jesteśmy gospodarzem naszych trzecich już przybrzeżnych porządków, NOVASOL Coastal Care 2018 - potrzebujemy jednak waszej pomocy i wsparcia!

 

Nasze wybrzeża zmagają się z narastającym problemem zanieczyszczeń, który dotyczy nas wszystkich. Zanieczyszczenia to zła wiadomość zarówno dla zdrowia środowiska, zwierząt morskich oraz dla naszego własnego zdrowia i bezpieczeństwa.

 

 

Jako NOVASOL chcemy mieć swój wkład we wspieranie tej ważnej inicjatywy- i potrzebujemy również Twojej pomocy!

_________

 

We wrześniu 2016 po raz pierwszy organizowaliśmy NOVASOL Coastal Care.

 

Razem z Właścicielami, wolontariuszami i innymi gośćmi oczyszczaliśmy wybrzeża wzdłuż wód i oceanów w 25 krajach Europy, także w Polsce.

_________

 

Postanowiliśmy powtórzyć to wyzwanie także w tym roku w pierwszy majowy weekend - 05.05.2018 – w godzinach 10.00 – 14.00 mamy nadzieje, że tym razem zechcesz nam pomóc i TY!

 

W Polsce sprzątanie odbędzie się w Szczecinie również przy kąpielisku jeziora Głębokiego. Już dziś oznacz sobie te datę w kalendarzu i miej wpływ na otaczające nas wody i oceany a także zwierzęta w nich żyjące.