Warsztaty - Arena Kobiet vol.3

Warsztaty - Arena Kobiet vol.3
Netto Arena - Szafera 70, Szczecin

Warsztaty - Arena Kobiet vol.3

Netto Arena

19.04.2018,start.17 - 20

 

Oddajemy głos Organizatorkom:

 

Arena Kobiet, to prawdopodobnie największe w Polsce otwarte warsztaty dla Kobiet, których organizatorem jest Kobietowo.pl. Podczas Warsztatów Mieszkanki Szczecina mogą wysłuchać prelekcji z trzech obszarów: "Kobieta i prawo", "Kobiecy biznes" oraz "Mój kawałek kobiecości".

 

Prelekcje te prowadzone są przez ekspertki w swoich dziedzinach. Dodatkowo Panie mogą skorzystać z oferty licznych Wystawców, którzy towarzyszą nam podczas całego wydarzenia. Wszystko dla Kobiet i o Kobietach. Warto podkreślić, że Arena Kobiet cieszy się coraz większą popularnością wśród Pań. W listopadowej edycji Warsztatów udział wzięło przeszło 200 osób.

 


Przed nami trzecia odsłona warsztatów - Arena Kobiet vol.3, która odbędzie się 19 kwietnia w godz. 17:00-20:00, tradycyjnie już w Arenie Netto w Szczecinie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji, która ruszy już 8 marca.


Na Szczecinianki czekać będzie moc atrakcji, niespodzianek, ale również wiedzy merytorycznej. Swoją obecność potwierdziło już wielu Partnerów, m.in.: Nacionale Nederlanden, Dom Lekarski, Oceanic, Foods By Ann, Pharmaceris, Super Pharm Poland Sp. z o.o. , Kobieta i rozwód oraz Urząd Miasta Szczecin z honorowym Mecenatem Miasta Szczecin na czele.


Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie, które mają chęć spędzić kilka godzin w doborowym towarzystwie innych, wspaniałych Kobiet.


Więcej szczegółów na http://kobietowo.pl