Poznajcie Dragon Shisha

14.12.2019
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum miejsca

Dragon Shisha to nowy lokal znajdujący się na starym mieście w Szczecinie. Lokal jest utrzymany w stylu minimalistycznym, dzięki czerwonej cegle w połączeniu z czarno-białymi ścianami z akcentami czerwieni. Dotyczy to również części wypoczynkowej, czyli drewnianych foteli i stolików w stonowanej kolorystyce . Muzyka w tle jest integralną częścią wspaniałej atmosfery w Dragon Shisha.

 

   

 

  

 
Duża karta napojów obejmuje wszystko, od trunków po soki, koktajle, napoje gorące, alkoholowe i bezalkoholowe. Entuzjaści shishy ucieszą się z szerokiej gamy smaków i rodzajów tytoniu. W weekendy goście bawią się przy muzyce z DJ-em.

 

Dostępne są tutaj również ekrany na których są transmitowane wydarzenia sportowe. Personel to pomocni, mili i przeszkoleni barmani z ogromnym doświadczeniem i humorem.

 

    


Dragon Shisha to nowoczesny bar nie odstraszający dymem sziszy, ale mający przyjemny i świeży zapach, oraz ekskluzywną jakość, smaczne napoje, a także fantazyjne otoczenie dla każdego, kto lubi odpocząć przy dobrej muzyce i fajce wodnej.

  

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------
Czynne codziennie od 17
tel.515 919 238
ul.Wielka Odrzańska 31
www.facebook.com/dragonshisha

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj także