Hot Magazine

Październik 2018

Wydanie 158 - Październik 2018

Wstępniak

W Szczecinie w październiku kilka rzeczy jest pewnych: start wszystkich szczecińskich instytucji kultury z nowym materiałem, ogromna ilość dobrych imprez i koncertów czołowych polskich artystów, swoista kulturalna - złota szczecińska jesień!

 

Jeśli do tego dodamy pozytywne nastawienie to udany październik mamy w kieszeni. Hot na straży waszego dobrego samopoczucia proponuje jeszcze: jednodniowy wypad do Berlina, to tak ciekawe miasto, że nawet samo powłóczenie się po centrum, wypicie kawy w jakimś dobrym miejscu plus może jakieś dobre danie to przyjemność sama w sobie.


Jak rzecz jest zupełnie nie pewna a mianowicie … pogoda. Utarło się chyba od wieków, że październik to deszcz, grzyby i raczej zimno, taka klasyczna jesień. A tu się okazuje: w tym roku, że może być inaczej. Lato może być gorące nawet i nad polskim morzem, deszczu to będziemy nawet oczekiwać a nie przeklinać. A zatem może wyjść tak, że październik to będzie letni miesiąc i jeszcze spędzimy kilka dni nad wodą … Bo w lesie to na pewno, bo Polacy to grzybom nie odpuszczą, nawet jakby ich nie było.


Chciałbym polecić wam jeszcze więcej rzeczy, ale właśnie przekraczam 1200 znaków, ale skoro jesteśmy już przy liczbach, to zwróćcie uwagę, że ten numer jest 157! Po raz pierwszy w historii i ostatni ... bo kolejny będzie 158, to taka głupotka na koniec ;)


08 informacje/Wstępniak
11 informacje/Wydarzenie Miesiąca
13-15 informacje/Selekcja Miasto
17-19 informacje/Selekcja Imprez
21-25 informacje/Mapa Imprez
27-31 informacje/Mapa Kultury
34-35 informacje/Hot Noc
---------------
36-37 uroda/wywiad - Depilab
38-41 moda/edytoriale – Party Szczecin
45 moda/moda uliczna
---------------
47 edukacja/wywiady - fajna firma – Zonekids.pl
51 publicystyka/premiery kinowe - kina
53 publicystyka/usługi – dobry rzemieślnik
54 publicystyka/sklepy – Run Expert
---------------
57 kuchnia/miejsca - nowości
59 kuchnia/felietony - przepisy
61 kuchnia/miejsca – da grasso
63 kuchnia/felietony - śniadanie miejskie
65 kuchnia/wywiad – Klub Dzu Dzu
67 kuchnia/miejsca – Qurnik
68-69 kuchnia/wywiad – Euforia
70 - 71 informacje/kwestionariusz Bogusława