Hot Magazine

Sierpień Morze 2018

Wydanie 6 - Sierpień Morze 2018

Wstępniak

Witam wszystkich Czytelników w drugim wakacyjnym numerze naszego magazynu. W Gminie Rewal panuje ogólna radość z powodu pięknej pogody, która towarzyszy nam prawie od początku maja. Gdy tylko zaświeci słońce plaże wypełniają się szczęśliwymi urlopowiczami, a chyba najczęściej podawanym newsem z województwa są korki na drodze S3.

 

Ale nie narzekamy, tylko spieszymy z solidną porcją informacji na temat oferty Wybrzeża Rewalskiego, a także wybranych wiadomości oraz artykułów z życia naszej lokalnej społeczności.


A dzieje się dużo! Podczas prac nad magazynem z dumą stwierdziliśmy, że na Wybrzeżu Rewalskim (i w okolicy – pozdrawiamy Dziwnów!) jest co robić niezależnie od pogody. Multimedialne Muzeum, dwa Parki Miniatur, niesamowity szlak kulinarnych doznań, wydarzenia sportowe i kulturalne…


Właśni, zachęcamy Was do uważnej lektury kalendarza wydarzeń. Warto wcześniej zainteresować się zwłaszcza niektórymi koncertami i przedstawieniami w rewalskim Amfiteatrze. Przy takich hitach jak „Miłość w Zakopanem” zapełnia się on do ostatniego miejsca!


W magazynie znajdziecie również wiele niezbędnych danych: telefony do lokalnych taksówek, rozkłady jazdy busów, kolejki wąskotorowej, adresy dyżurujących aptek i czynnych bankomatów.


Dodajmy, że wakacje (dla wypoczywających) i sezon (dla pracujących) jak zawsze uciekają zbyt szybko. Zdjęcia i filmiki z pobytu nad morzem to jedyne słuszne wytłumaczenie dla nadmiernego korzystania z technologii podczas urlopu!

 

 

 
 
 
 
 
 

 


07 Wstęp
09 Atrakcje Gminy Pobierowo
12-13 Kolejka Wąskotorowa
16-17 Błękitna flaga w gminie Rewal
18-20 Ryby Zubowicz
19 Latarnia Morska w Niechorzu


23 9 pomysłów na deszcz
25 Ptasi Zaułek Zaprasza
27 - 31 Kulinarny Przewodnik


30 Mapka Wybrzeża rewalskiego
32 - 33 Selekcja wydarzeń w sierpniu
34 – 35 Najbardziej potrzebne informacje