Weekend Andrzejkowy w Kids Arena

Weekend Andrzejkowy w Kids Arena
Weekend Andrzejkowy w Kids Arena
Weź udział
Kids Arena - ul. Staszica 1, Szczecin

Kids Arena, czyli najbardziej rodzinny park rozrywki w regionie - zaprasza na Weekend Andrzejkowy w stylu Alicji w Krainie Czarów już w najbliższą sobotę i niedzielę!

25-26.11.2017,start. 12-18

 

Weekend Andrzejkowy w stylu Alicji w Krainie Czarów w Rodzinnym Parku Rozrywki Kids Arena to dwa dni wyjątkowej zabawy. Impreza ze specjalną dedykacją dla dzieci, lecz skierowana również do rodziców (czekają Was wspólne zabawy) - zostanie poprowadzona przez profesjonalną wodzirejkę. W ten weekend w Kids Arena będzie można poczuć baśniowy klimat, związany z czarami oraz tajemnicami…

 

Zaplanowane atrakcje:

- Szalona herbatka – miejsce gdzie dzieci i rodzice mogą zrobić sobie wspólne zdjęcie, usiąść przy stole. Tutaj czeka Was kręcenie baloników, szczudlarz, pryskanie magicznym płynem!


- Przejście przez króliczą norę do pokoju tajemnic – tutaj trzeba pokonać ciemny tunel, zupełnie tak, jak to zrobiła Alicja wpadając do króliczej nory – stanowisko obsługuje animator w stroju zająca z bajki. Za tunelem puszczanie baniek, a do tego malowanie buziek!


- W krainie królowej kier, czyli zagadki, rebusy, quizy – nagroda dla każdego!
- Pokój wróżb i magii – szalony kapelusznik wróży z kart i magicznych papierowych kwiatków…
- Pokój dyskotekowego szaleństwa - w nagrodę za przejście wszystkich atrakcji: dyskoteka z bańkami, konkursami oraz piosenkami z bajek.

 

Co ważne - wszystkie atrakcje wliczone w cenę standardowego biletu!

 

 

Wydarzenie Facebook: Zapisz się! ;)