2017-05-19 0 komentarzy

Collegium Medyczne Medica: Jak zdobyć dobry zawód medyczny nawet w 1 rok?

Autor: Collegium Medyczne Medica / Zdjęcia: Collegium Medyczne Medica

To proste. Wystarczy rozpocząć naukę w Collegium Medycznym Medica, jednej z pierwszych niepublicznych szkół medycznych w regionie! To możliwe nawet bez matury i bez żadnych egzaminów wstępnych.

 

 

W Medice szybko możesz zdobyć atrakcyjny zawód i w przyszłości pracować jako asystentka stomatologiczna, opiekun medyczny czy technik sterylizacji medycznej.

 

Oprócz kierunków 1 rocznych oferujemy również naukę na kierunkach 2 letnich w najbardziej poszukiwanych na rynku specjalnościach takich jak technik farmaceutyczny, technik dentystyczny, technik elektroradiolog, technik masażysta czy higienistka stomatologiczna.

 

Pełna oferta kierunków dostępna jest na naszej na stronie internetowej: www.medica.edu.pl

 

Możesz zdobyć też dodatkowe kwalifikacje w dziedzinie ratownictwa medycznego odbywając szereg kursów i szkoleń z kwalifikowanej pomocy przedmedycznej.

 

 

Nauka w Collegium Medycznym Medica to bardzo dobra alternatywa dla studiów medycznych. Tym bardziej, że prowadzone u nas zajęcia opierają się o rekomendowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej programy nauczania i pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia. Twoje kwalifikacje zawodowe honorowane będą więc w całym kraju, a także w całej Unii Europejskiej!

 

 

Stawiamy na jakość kształcenia (większość kierunków ma aż 100% zdawalność egzaminów zawodowych!), liczymy się ze zdaniem naszych słuchaczy, współpracujemy tylko z najlepszymi. Oferujemy bezpłatne warsztaty i możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji. Zapewniamy praktyki zawodowe. Solidna medyczna baza dydaktyczna i własne pracownie zawodowe – to wyróżnia Medicę i sprawia, że nie mamy problemów z naborem!

 

 

 

Jak widzisz, wybór Collegium Medycznego Medica to same korzyści. Prawo do wykonywania zawodu uzyskujesz szybciej i taniej, bo czesne opłacasz tylko przez 2 lub 4 semestry albo wcale gdyż Medica oferuje wiele bezpłatnych kierunków kształcenia! Wcześniej też wchodzisz na rynek pracy, wcześniej zaczynasz zarabiać i budować swoją karierę.


Jak zostać naszym słuchaczem?


W szkole policealnej i medycznej Medica może uczyć się każda osoba dorosła, która ukończyła szkołę średnią (nie ma górnej granicy wieku). Co ważne: nie wymagamy matury, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.


Już teraz można zarezerwować sobie miejsce poprzez nasz formularz internetowy: www.medica.edu.pl/rekrutacja - Zapraszamy!

 

 

 

Więcej informacji uzyskacie w sekretariacie szkoły:

Medica Collegium Medyczne
ul. Dworcowa 20A
Bezpłatna infolinia 800 800 188
Tel. 91 433 31 74
Tel. 517 715 411
e-mail: info.szczecin@medica.edu.pl
www.medica.edu.pl
hwww.facebook.com/MedicaCollegiumMedyczneSzczecin/
Instagram: medica_szczecin
Medica - szkoła polecana przez pracodawców!

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Podziel się artykułem

Podziel się artykułem

Przeczytaj także

Collegium Medyczne Medica: Jak zdobyć dobry zawód medyczny nawet w 1 rok?
19-05-2017 Collegium Medyczne Medica
Felietony
Collegium Medyczne Medica: Jak zdobyć dobry z...
To proste. Wystarczy rozpocząć naukę w Collegium Medycznym Medica, jednej z pierwszych niepublicznych szkół medycznych w regionie! To możliwe nawet bez matury i bez żadny...
Praca tymczasowa – dlaczego warto dać szansę agencji?
05-04-2017 Mondi
Felietony
Praca tymczasowa – dlaczego warto dać szansę...
W tym miesiącu Hot Magazine wraz z Agencją Pracy Mondi przygotował dla Was tekst o tym, dlaczego warto podjąć pracę tymczasową i skorzystać z pomocy specjalistów przy jej...
Collegium Medyczne Medica: Masażysta stanie się jednym z najlepiej opłacanych zawodów?
14-03-2017 Collegium Medyczne Medica
Felietony
Collegium Medyczne Medica: Masażysta stanie s...
Technik masażysta jest obecnie jednym z najbardziej popularnych zawodów w zakresie rehabilitacji medycznej. Wykonuje on nie tylko masaż leczniczy, ale również sportowy i...