Co nowego w Check All?

10.05.2019
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Archiwum miejsca

O Check All Burgers & Coffee na łamach naszego magazynu pisaliśmy już kilkukrotnie. Zdaniem wielu szczecinian jest to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza burgerownia w naszym mieście. My z racji naszej współpracy bardzo bacznie przyglądamy się temu, jak ta niewielka restauracja się rozwija. Co rusz dowiadujemy się o nowych nietuzinkowych pozycjach w menu, a ostatnio dotarła do nas prawdziwa bomba! Długo nie czekając, postanowiliśmy udać się do samego źródła i o wszystko zapytać właściciela restauracji Krzysztofa „Czekoladę” Agapowa.

 

 

Krzyśku, opowiedz nam, co zmieniło się od naszej ostatniej rozmowy, która przeprowadzaliśmy pół roku temu? Co nowego słychać w świecie Check All?


Dużo się dzieje. Przez ostatnie 6 miesięcy bardzo umocniliśmy się na kulinarnej mapie Szczecina. Codziennie widujemy nowe twarze, co cieszy nas niezmiernie. Do tego nasi goście wychodzą od nas zadowoleni, o czym świadczą, chociażby pozytywne opinie, których codziennie przybywa na naszym profilu. Staramy się regularnie wprowadzać do naszego menu nowe burgery w niespotykanych nigdzie indziej kompozycjach smakowych. Oczywiście mamy również nasze stałe pozycje, które cieszą się niesłabnącą popularnością.


Dowiedzieliśmy się przypadkiem, że w niedługim czasie marka Check All się powiększy o nową restaurację. Proszę zdradź coś więcej?

 

To prawda :) Wam jako pierwszym o tym powiem. Rzeczywiście niedługo nasze wyróżniające się logo z emblematem byka pojawi się w samym centrum miasta. Zdradzę również, że nowa restauracja dysponować będzie, chociażby całorocznym ogródkiem i znacznie większą powierzchnią. Więcej kart odkrywać będziemy systematycznie, tak więc bądźcie czujni.

 

    


Co sprawiło, że postanowiłeś otworzyć kolejną filię i czy to jest może początek sieci restauracji Check All Burgers & Coffie?


Od dłuższego czasu obserwuje systematycznie przybywających gości. W Check All duży nacisk kładziemy na jakość naszych dań i na możliwie najszybszy czas ich wydawania, więc to była tylko kwestia czasu, że powstanie kolejna restauracja. Może jeszcze za wcześnie by mówić o całej sieci, ale nie ukrywam, że ta myśl towarzyszy mi już od otwarcia pierwszego miejsca. Taki jest mój plan docelowy.


Z pewnością dostajesz mnóstwo zapytań o możliwość zamówienia burgerów z dowozem. Zamierzacie uruchomić kiedyś również tę opcję?


Jak najbardziej tak. Między innymi w tym celu również powstaje nowy Check All, który posiadać będzie znacznie większą kuchnię i zaplecze, co pozwoli nam sprawnie i na wysokim poziomie świadczyć również tę usługę. Tak więc obserwujcie nasze profile na facebooku i Instagramie, z których na bieżąco możecie dowiedzieć się co nowego u nas.

 

 

"W Check All duży nacisk kładziemy na jakość naszych dań i na możliwie najszybszy czas ich wydawania"

 

 

 

ul. Lelewela 1
tel. 788 511 944
www.facebook.com/checkallburgers