Kawka "U Freuda"

14.09.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Odwiedzamy lokal położony w sercu Deptaku Bogusława o interesującej nazwie "U Freuda". Rozmawiamy z właścicielką lokalu, która przybliżyła nam idee swojego miejsca wraz z ofertą i dostępnymi promocjami.

 

 

Skąd wziął się pomysł na tę ciekawą nazwę? Co bezpośrednio łączy niemieckiego twórcę psychoanalizy z Państwa lokalem? :)


Pomysł pojawiał się w żartach przez ostatnie 2 lata. Jednak decyzja była absolutnie spontaniczna. 2 miesiące temu nie wiedziałyśmy, że otwieramy lokal. A dlaczego U Freuda? Przede wszystkim nasze zainteresowania i doświadczenia zawodowe w pracy z ludźmi.

 

Po ponad wieku idee Freuda są aktualne i ułatwiają rozumienie siebie i innych i to jest coś, na co warto zwrócić uwagę. Freud podkreślał też znaczenie kultury w kształtowaniu naszej wizji świata i to jest strona, w którą chcemy dążyć.

 

 

Jaka jest idea przewodnia pubu U Freuda? Od kiedy jesteście otwarci na Deptaku Bogusława?


Jesteśmy otwarci zaledwie od 2 tygodni. To nasze początki, ale liczymy, że ten pomysł spodoba się naszym gościom. Chcemy aby "U Freuda" było miejscem spotkań dla osób o różnych zainteresowaniach i perspektywach widzenia świata.

 

Takie spotkania są rozwijające i zachęcają do poszukiwań. Chcemy, aby o każdej porze dnia można było znaleźć coś dla siebie.

 

Co dobrego znajdziemy w Waszej ofercie?


Same pyszności - wyśmienite jedzenie i drinki. Poza stałą ofertą menu rotacyjne dzięki czemu możemy zaskakiwać każdego dnia. Również ofertę eventów: koncerty, spotkania, wernisaże. Jesteśmy otwarci i nie zamykamy się w schematach.

 

Ale również, po prostu możliwość przyjemnego spędzenia czasu, że znajomymi lub w pojedynkę.

 

 

Jakimi promocjami przyciągacie klientów do siebie?


Jesteśmy lokalem o przystępnych cenach, ale zawsze znajdzie się coś do czego będziemy chcieli Was zachęcić. Przede wszystkim chcemy wypromować kuchnię wegańską - to w końcu XXI wiek. Udowadniamy, że to jest pyyyyszneee!!!

 

 

 

Czy jest jakaś rzecz, którą znajdziemy tylko tutaj a nie w innych lokalach?


Stawiamy na pyszne jedzenie, ale też wysokiej klasy alkohole, przy czym oferta ma być przystępna dla wszystkich. Ale przede wszystkim wyróżnia nas klimat. Nasz pomysł jest taki żeby każda osoba, która zawita w nasze progi była naszym gościem.

 

Wyobraźcie sobie, że jesteście gościem, który witamy jest z radością. Czysta przyjemność.

 

 

Gdyby Sigmunt Freud mogł pojawić się w Państwa lokalu, co prawdopodobnie by zamówił?


(Śmiech) obawiamy się, że ulubiona rzecz Freuda jest obecnie nielegalna. Ale zachęcamy do przetestowania Freud 75 lub Cafe Freud.

 

Kilka słów dla naszych czytelników?


Chyba tylko tyle, żeby nas odwiedzili nasz lokal i przekonali się sami. Zapraszamy serdecznie.

 

 

U Freuda
ul. Ks. Bogusława X 48/LU 2
tel. 511 442 072
Facebook fanpage

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.