Mabo B Zone Club zaprasza po wakacjach!

14.09.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz , Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Mabo B Zone Club to centrum rekreacyjno-sportowe, usytuowane na Mierzynie. Klub powstał z chęci i potrzeby stworzenia w regionie miejsca, które będzie łączyło ze sobą sport, rozrywkę i relaks, jednocześnie będąc idealnym miejscem spotkań biznesowych. Rozmawiamy z Panią Laurą Wojtyś – menedżerką Mabo B Zone Club, chcącą zapoznać naszych czytelników z ofertą klubu i planami na nadchodzący miesiąc.

 


 
Kilka słów o Pani Laurze Wojtyś, czym się Pani zajmuje w Mabo Zone Club?


Obecnie w Mabo B Zone Club pełnię funkcję managera. Dbam o to, aby klub spełniał oczekiwania najbardziej wymagającym klientom.


Co ciekawego znajdziemy w Mabo Zone Club? Jakie imprezy są tu organizowane?


W naszym klubie każdy znajdzie coś dla siebie. W dolnej części obiektu znajduję się strefa sportowa, w której znajdują się 3 korty squash, boisko wielofunkcyjne i sauny. W górnej części mamy strefę rozrywkową, na którą składa się dwutorowa kręgielnia, bar i bilard.


Ostatnio mieliśmy przyjemność organizować imprezę urodzinową, która zaplanowana była w pierwszym etapie na boisku podczas gry w siatkówkę a w drugim etapie na kręgielni, gdzie goście przy dobrej muzyce, fantazyjnych drinkach i pysznych przekąskach spędzili resztę wieczoru.

 

 


Jaka strefa cieszy się największym zainteresowaniem?


Zarówno część sportowa jak i sala z kręgielnią cieszy się dużym zainteresowaniem. Niemniej jednak strefa sportowa z racji wielofunkcyjności ma licznych wielbicieli, którzy regularnie nas odwiedzają.


Jaki jest motyw przewodni dla Mabo we wrześniu? Czy możemy spodziewać się nowości lub niespodzianek?


Wrzesień jest dla nas miesiącem, w którym stawiamy na powrót do formy po wakacyjnym odpoczynku, ale również mamy zaplanowanych kilka nowości!

 

Już teraz mogę zdradzić, że planujemy stworzyć dla najmłodszych szkółkę tenisa stołowego, w której zajęcia będą odbywać się cztery razy w tygodniu po dwie godziny oraz akademię koszykówki dla juniorów - Pogoń Basket Szczecin raz w tygodniu.

 

Poza tym tworzymy nabór na szkółkę z badmintona grup dla dorosłych i dla dzieci. Od października oprócz zajęć Zumby, będziemy prowadzić również pilates i streching.

 

 


Kilka słów dla naszych czytelników?


Jeśli szukacie miejsca w którym będziecie chcieli spędzić czas aktywnie, relaksacyjnie w saunach bądź w rodzinnym gronie pograć w kręgle lub bilard zapraszamy do Mabo B Zone Club!


Dziękujemy za wywiad.

 

 

 


Mabo B Zone Club
tel. 882 144 140
www.facebook.com/mabozoneclub
www.mabozoneclub.pl

 

 

 

Mabo

Mabo

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.