Odwiedzamy Restaurację: BarLenka

18.03.2016 2 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum BarLenki

Odwiedzamy Restaurację, to nasz często nieregularny, jednakże bardzo popularny cykl! W tym miesiącu postanowiliśmy odwiedzić kolejne miejsca w Szczecinie. Dzisiaj również przedstawimy Wam nowe miejsce, w którym zjecie pyszne domowe obiady. O kim mowa? O BarLence, która mieści się przy ulicy Krasińskiego. Co znajdziecie w ofercie? Przeczytajcie poniższy wywiad! 

 

 

hot°: Otwarcie było 10 marca, prawda? Jak oceniacie pierwsze dni Waszej działalność?


Dokładnie! Otworzyliśmy 10 marca, równo tydzień temu. Podsumowując ten czas jednym zdaniem: jesteśmy zaskoczeni ruchem, który od pierwszych dni jest stosunkowo duży. Staramy się pytać naszych gości czy jedzenie było smaczne czy porcje są odpowiednie i czy obsługa była pomocna. Wszystkie pozytywne opinie są dla nas bardzo miłe. Oczywiście z tych mniej pochlebnych staramy się wyciągać wnioski i ciągle poprawiać te kwestie, do których są zastrzeżenia. Każda konstruktywna krytyka, z której możemy wyciągnąć wnioski jest u nas mile widziana.


hot°: Czym zamierzacie przyciągnąć szczecinian?


Wydaje nam się, że konsekwentna praca będzie skutkowała dla nas większą ilością gości i zamówień. Nasze dania są codziennie przygotowywane ze świeżych produktów od lokalnych dostawców. Głównie stawiamy na trzy rzeczy: jakość, ilość oraz dobra cena.

 


hot°: W Szczecinie mamy kilka znanych już lokali z obiadami domowymi. Jak oceniacie lokalną konkurencję?


Zanim stwierdziliśmy, że w Szczecinie jest jeszcze miejsce na BarLenkę, to naturalnie zrobiliśmy dogłębne badanie rynku i konkurencji. Poznaliśmy menu, ceny, porcje i jakość w innych miejscach. Wiedzieliśmy, że musimy podawać dania, które będą w konkurencyjnej, akceptowalnej dla wszystkich cenie oraz aby każdy mógł się nimi dobrze najeść! Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu podejściu, słuchaniu naszych gości oraz doświadczeniu - BarLenka będzie dla wielu osób w naszym mieście pierwszym miejscem (zaraz po domie) na obiad.

 

 


hot°: Macie bardzo ciekawe ceny… Jednakże wiele osób poluje na atrakcje cenowe. Czy przewidujecie również jakieś promocje?


Stosunek ceny do ilości w BarLence jest na tyle dobry, że gdybyśmy chcieli zrobić atrakcyjniejsze ceny, musielibyśmy zmniejszyć porcje. Więc jako takich promocji obniżających cenę nie przewidujemy. Jednak we współpracy z portalem pyszne.pl przygotowaliśmy pewną ofertę, która będzie atrakcyjna dla naszych gości, zamawiających przez portal. Stawiamy na aktywne promocje z nagrodami. Będą to jednorazowe vouchery na obiady bądź okresowe abonamenty.

 


hot°: Które danie jest Waszym popisowym? Które zatem jest takim najlepiej sprzedającym się?


W tym momencie najlepiej sprzedającym się daniem jest tradycyjny duży polski schabowy. Wychodząc jednak naprzeciw opinii naszych znajomych i naszych potencjalnych gości, wprowadziliśmy od początku schabowego z kością smażonego na smalcu. Robi on furorę! Z tego co wiemy, jesteśmy także jedynym miejscem w Szczecinie, gdzie można zjeść burgera z kotletem mielonym lub schabowym. Więc jak widać, można zaproponować ciekawe dania pozostając w konwencji obiadów domowych :)

 


BarLenka
ul. Krasińskiego 99
tel. 514 422 878
https://www.facebook.com/barlenka/?fref=ts

 

 

#szczecin #gastro #hotmagazine #gastroszczecin #gastronomia #gotowanie #kitchen #food #foodfest #pornfood #insta #follow #like

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#szczecin #gastro #hotmagazine #gastroszczecin #gastronomia #gotowanie #kitchen #food #foodfest #pornfood #insta #follow #like #foodporn #polishfood

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#szczecin #gastro #hotmagazine #gastroszczecin #gastronomia #gotowanie #kitchen #food #foodfest #pornfood #insta #follow #like #barlenka #polishfood

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Komentarze

Komentarze

Grzegorz
19:43 04.12.2016
Dobre jedzonko, polecam :)
0
0
Jola
14:18 05.07.2018
Witam. Moja opinia: zamowilam raz mieso z kasza, kasza z piaskiem. Bol zoladka. Mysle sobie ok przypadek zamowilam drugiego dnia, kasza z piaskiem smierdzaca papierosami. Szczerze odradzam kazdemu. Nigdy juz tam nie pojde.
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.