Odwiedzamy sklep-bar Beer Shop,

31.07.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Odwiedzamy sklep-bar Beer Shop, czyli miejsce oferujące szeroki wybór piw kraftowych i regionalnych. Spróbujecie tu nietuzinkowego kwasu chlebowego i piwa lanego prosto z beczki.

Idąc na imprezę, jadąc do znajomych na grilla czy po prostu relaksując się w domu, często z tymi aktywnościami lubimy dobrać się w parę z ulubionym piwem. Tak jak oczywiście są osoby stroniące od tego typu trunków, mamy też okazjonalnych użytkowników i zapalonych smakoszy.

 

Dziś odwiedzamy #BEERSHOP, w którym wita nas Yuri – właściciel lokalu chcący podzielić się ofertą o szerokiej gamie piw, wprost ze świata piwowarskiego.

 


Wpierw, parę słów o samym lokalu. To miejsce położone w samym sercu Szczecina, tuż obok Deptaku Bogusława. Postawione na początku 2020 roku, ma na celu dostarczenie rozmaitych wyrobów piwnych, których nie znajdziecie w typowym hipermarkecie.

 

 

 

Przykład? W lokalu na pierwszy rzut oka rzuca się 8 tzw. „Kijów” skąd nalewane jest piwo z beczek do butelek na wynos – każda nalewka o zupełnie innym niepowtarzalnym smaku.

 

Dalej sprzedawca zapozna Was z piwem w szklanych butelkach, w których przeważają piwa litewskie. Oprócz nich są tu też trunki czeskie, włoskie, rosyjskie czy belgijskie. Nie zabraknie też butelkowego kraftowego piwa z polskich browarów.

 


A jakie rodzaje? Zależy czy masz konkretne oczekiwania albo chcesz poeksperymentować. Piwa jasne, ciemne lub cydry - do wyboru do koloru. Wybierz dla siebie to co lubisz najbardziej lub zrób prezent dla kogoś bliskiego.
Lokal posiada też koncesje co oznacza, że możesz napić się piwa lub spróbować proponowanych przekąsek na miejscu wraz ze znajomymi.


Koniecznie odwiedźcie #BEERSHOP i piwkujcie z rozsądkiem.

 

------------------------------------------


Kontakt:


mail pol7832371@gmail.com
www.facebook.com/pg/SzceczinBeer

 

ul.Rayskiego 18
Tel: 574 581 014

 

 

 

 

Beer Shop

Beer Shop

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.