Oriental Kebab Kings już otwarty!

31.07.2020
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Oriental Kebab Kings już otwarty! Rozmaite dania wprost z kuchni arabskiej czekają na gości nieopodal Bramy Portowej. Sprawdźcie co dobrego można tu zjeść.

 


 
Oriental Kebab Kings to lokal podający popularny kebab. Faktem jest, że tego typu miejsc w Szczecinie znajdziemy dosyć sporo, jednak tutaj to po prostu pozytywnie coś innego.


Miejsce wyróżnia się przede wszystkim ciekawą kombinacją dań składającą się z pozycji mięsnych ale też vege. Zjemy tu między innymi halloumi, shish kebab, lahmacun i różnego rodzaju rollo, wypełnione mięsem, serem lub falafelem.

 

Dla najgłodniejszych za to, znajdzie się duża porcja z rozmaitościami na talerzu. Warto wspomnieć też o składnikach, które cieszą się pełnią smaku i świeżością. Ceny za dania wachają się między 10 a 25 zł.

 

 

 

Lokal pod względem wnętrza jest czysty, przestrzenny i niezbyt gwarny co sprawia, że jest przyjaznym miejscem aby w ciągu dnia zatrzymać się w nim i zaspokoić swoje łaknienie.

 

Zwróciliśmy, również uwagę na lokalizację, która jest szczególnie dogodna dla osób przemierzających szlaki Bramy Portowej i Wyszyńskiego.

 

 

Jeśli dopadnie was głód w tej okolicy - Oriental Kebab Kings jest dobrym miejscem na przystanek.

 

KONTAKT

-----------------------------------------------------------------------------------

 

ul. Wyszyńskiego 8

mail: kebab.kings.2020@gmail.com

www.facebook.com/Oriental.kebab.kings