Restauracja W Sedno!

26.07.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum własne, archiwum miejsca

W Sedno to restauracja, która znajduje się na Starym Mieście. Kilka dni temu mieliśmy przyjemność odwiedzić to miejsce, podczas naszej wędrówki po Szczecinie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej krótkiej relacji z odwiedzin W Sedno. Jeśli znacie podobne miejsca, o których moglibyśmy napisać, to piszcie na adres: szczecin@hotmagazine.pl.

 

 

Wielka Odrzańska 18/U to dokładny adres restauracji W Sedno. Jak mówi menadżer restauracji: „Działamy od 2014 roku, jednak niedawno przeszliśmy małą metamorfozę. Zmieniliśmy profil kuchni z inspirowanej śródziemnomorską na polską. Poszła za tym zmiana nazwy" (wcześniej Clou - przypomina redakcja).

 

 

 

hot°: Miłosz, powiedz nam - co znajdziemy w menu restauracji?

 

W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie, zaczynając od przystawek, przez sałaty, makarony, dania mięsne i wegetariańskie na autorskich deserach kończąc. Szczególnie szczycimy się daniami z ryb, które są zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Do tego oferujemy duży wybór win z całego świata.

 

 

 

hot°: A których dań koniecznie należy spróbować?

 

Naszymi szlagierami są pstrąg z patelni, polędwica z dorsza oraz paprykarz własnej roboty, który robi prawdziwą furorę. 

 

 

 

W Sedno prócz  stałej karty menu można znaleźć wkładkę sezonową, która opiera się na dostępnych o danej porze roku składnikach. Obecnie są to kurki. „Mięsożercy również nie wyjdą głodni. Zarówno fani drobiu, wołowiny, jak i wieprzowiny znajdą u nas coś dla siebie" - dodaje menadżer. W Sedno możecie otrzymać kartę rabatową - przeznaczoną dla stałych klientów. Lokal jest czynny codziennie od godziny 12 do 22. Wyjątkiem jest niedziela, wtedy

 

 

 

Restauracja W Sedno 
ul. Wielka Odrzańska 18/U
tel. 608 040 201
Polub na Facebooku!

 

 

Restauracja W Sedno!

Restauracja W Sedno!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.