Roll n go Szczecin: Recenzja Hot Magazine

16.03.2017 0 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: Hot Magazine

Ostatnio postanowiliśmy sprawdzić Roll’n go - pierwszy w Szczecinie street food oferujący gotowe rolki sushi w praktycznej i wygodnej formie „do ręki“ i „od ręki”. To jest zdecydowanie ogromny plus dla fanów sushi. Do wyboru m.in. łosoś, kurczak, krewetka i kilka innych smaków. Lokal został otwarty w ubiegłym roku, lecz dopiero na przełomie lutego i marca mieliśmy okazję wypróbować. Zapraszamy do sprawdzenia naszej recenzji. Czy smakowało? Przekonajcie się;)

 


Piotr: Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Zanim do nich przejdę, to chciałbym poruszyć pewną fundamentalnie ważną kwestię ;) Mianowicie: Czy duża sushi rolka różni się smakiem od pojedynczego, normalnego kawałka sushi? Właśnie, właśnie: moim zdaniem różni się! i to jest główna atrakcja i wyjątkowość tego dania, oczywiście z punktu widzenia osoby, która lubi sushi.

 

Łosoś Teriyaki

 

Po prostu smak sushi rolki, jest wielokrotnym smakiem sushi pojedynczego ;) Tak bym to ujął, niby składniki te same, ale jednak ilość robi różnicę. Myślę, że dobrym porównaniem jest nawiązanie chociażby do czekolady Milka: pojedyncza czekolada w normalnej wielkości, powiedzmy ze nadzieniem Oreo, różni się smakiem od większej wersji tej samej czekolady.
Trudno to wytłumaczyć, ale tak jest przynajmniej z mojego subiektywnego, smakowego punktu widzenia ;)

 

 

Tyle filozofii... jeszcze kilka szczegółów i kończę swoją cześć recenzji: wybrałem dwa smaki (łosoś teriyaki oraz kurczak w tempurze), obydwa mi bardzo smakowały, jednakowo dobrze. I chyba nic więcej nie mogę dodać ;) - po prostu fajny posiłek w miarę przyzwoitej cenie. Aha sosy! Pamiętam smak mango, zdziwiłem się trochę na początku, czy to będzie współgrało z sushi, ale okazało się, że jak najbardziej! Podsumowując - przygoda z sushi rolką, udała się wyśmienicie! Polecam!

 

Kurczak w tempurze


Dawid: pierwszy raz miałem okazję spróbować sushi w większej wersji i muszę przyznać, że dla mnie, jako fana sushi – ten pierwszy raz spełnił oczekiwania. Również miałbym trudność w wyborze lepszego smaku, ponieważ łosoś, to nie kurczak, a łosoś, to nie… ;)


Bardzo fajny sos mango, do tego sos sojowy – czego chcieć więcej? Strasznie chciałem spróbować sushi z krewetką w wykonaniu Roll’n go, lecz niestety nie ich stan wynosił zero. Może następnym razem się uda ;) Cena przystępna, myślę że dwoma rollsami można spokojnie się najeść. Polecam!

 

 

Roll'n go Szczecin 
tel. 690 999 027
al. Wojska Polskiego 20
www.facebook.com/rollngoszczecin/

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.