L.A. Beauty - Innowacyjna Strefa Zdrowego Piękna

14.01.2020
Autor: Magda Oleśniewicz , Zdjęcia: Karolina Tarnawska

L.A. Beauty to klinika, której myślą przewodnią jest stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie czuł się wyjątkowo. Odzyskacie tutaj zdrowy, młody wygląd i pewność siebie. Wśród wykonywanych tutaj zabiegów znajdziecie: ONDA, Endermologia LPG, Zaffiro, Geneo oraz szereg zabiegów medycyny estetycznej. Zespół tworzą najlepsze w regionie ekspertki od kosmetologii i medycyny estetycznej. Skorzystajcie z bezpłatnej konsultacji i przekonajcie się sami!

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Aleksandra Lendzion - założycielka kliniki, odpowiedzialna za gabinet kosmetologiczny, który dzięki najnowocześniejszej klasy sprzętom pozwoli poczuć się każdej kobiecie luksusowo, a w parze z najwyższym standardem usług pozostawi uczucie spełnienia. W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi z zakresu edermologii, odmładzające skórę, redukujące blizny i rozstępy oraz redukujące zmarszczki i zmiany pigmentacyjne. Wszystkie nieinwazyjne metody dostępne są przy użyciu światowej klasy produktów, do wyłącznego użytku w gabinetach kosmetologicznych


Sara Olewicz – Stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Perfekcjonistka, która zawsze stara się aby jej prace były wyjątkowe, a każdy szczegół idealnie dopracowany. Szeroki wachlarz odbytych szkoleń i nieustająca chęć doskonalenia pozwoliła połączyć pasję z życiem zawodowym. Pielęgnacją dłoni i stóp zajmuje się od 14 lat. Jest perfekcjonistką, więc zawsze stara się aby jej prace były idealne a każdy szczegół dopracowany. Ma zamiar nadal rozwijać swoje umiejętności, ponieważ kocha to co robi.


Izabela Wierzbicka - dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej. Obecnie w trakcje specjalizacji z chirurgii naczyniowej w szpitalu w Niemczech. Absolwentka Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Pasjonatka medycyny anty-aging i zdrowego stylu życia. Z zamiłowania podróżniczka, która samotną podróż dookoła świata ma już za sobą. W swojej pracy zawodowej stawia głównie na wydobycie naturalnego piękna i biorewitalizację skóry. Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki starzejącej się skóry oraz drobnych korekt po zabiegi ściśle lecznicze.

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu, w którym dr. Izabela Wierzbicka opowiedziała nam o kulisach swojej pracy.

 

 


Kiedy zaczęła się Pani przygoda z medycyną estetyczną? Czy już w trakcie studiów czuła Pani powołanie do upiększania innych?
Odkąd pamiętam marzyłam o tym, aby zostać chirurgiem i cieszę się, że spełniłam swoje dziecięce aspiracje. Od małego przejawiałam zdolności plastyczne i manualne. Medycyna estetyczna jest to rzeźbienie twarzy, więc zmysł artystyczny bardzo się przydaje, aby móc stworzyć coś pięknego.

 

Codzienna praca w szpitalu na oddziale chirurgicznym nie jest łatwa i miewam bardzo ciężkie przypadki na chirurgii naczyniowej. W szpitalu spełniam się jako prawdziwy lekarz, natomiast w gabinecie L.A. Beauty oddaję się swojej pasji i uszczęśliwiam innych.

 

  

 

 


W Waszej klinice pracuje młody i bardzo oddany pacjentom zespół, jak udało Wam się skompletować zgraną kadrę?
W naszej klinice panuje bardzo ciepła i przyjacielska atmosfera, którą mogą odczuć odwiedzający nasi pacjenci. Każdy kto odwiedzi naszą klinikę chociaż raz, zawsze do nas wraca! Oprócz tego przyjaźnimy się ze sobą i tworzymy swojego rodzaju rodzinę L.A. Beauty. Z Aleksandrą poznałam się przypadkiem, była moją pacjentką. Podczas wspólnych rozmów na tematy biznesowe okazało się, że myśli o stworzeniu wyjątkowego miejsca w którym będą dokonywały się metamorfozy. Postanowiłam dołączyć do tego projektu.


Zespół kompletowałyśmy już wspólnie. Z Wiktorią, która jest genialnym kosmetologiem znałyśmy się już wcześniej, gdyż byłam jej stałą klientką. Z Sarą, która zajmuje się paznokciami, również znałyśmy się wcześniej. Korzystałam z jej usług przez wiele lat i tak jak Wiktorię, postanowiłam zabrać do siebie. Mam zespół jaki mogłam sobie wymarzyć bo są to bliskie dla mnie osoby, a przy tym profesjonalistki w tym co robią.

 


Działacie prężnie w mediach społecznościowych, proszę powiedzieć naszym czytelnikom gdzie możemy zobaczyć efekty Waszej pracy?
Praca z mediami społecznościowymi przychodzi mi bardzo naturalnie. Wszystkie zabiegi jakie wykonuję staram się w przystępny sposób pokazać na zdjęciach publikowanych na instagramie. Uważam, że w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, aby regularnie pojawiać się w mediach społecznościowych.

 

Polecam zarówno swój prywatny profil, jak i profil kliniki. L.A. Beauty działa również prężnie na facebooku. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie wszystkie informacje odnośnie wykonywanych u nas zabiegów.


Jakie zabiegi odmładzające lubi Pani najbardziej wykonywać? Czy Pani pacjentki mogą liczyć na pomoc przy dobraniu odpowiednich zabiegów?
Lubię wykonywać zabiegi takie jak mezoterapia igłowa i osocze bogatopłytkowe oraz terapia kolagenem, która wspomaga regenerację i biorewitalizację skóry. Zwracam szczególną uwagę na zabiegi poprawiające kondycję skóry szyi oraz dłoni. Panie często zapominają o tych częściach swojego ciała, a to po nich najszybciej możemy określić wiek.

 

Na szyję polecam zabieg z użyciem Profilo - molekuły młodości, która również świetnie nadaje się do modelowania twarzy. Pacjentki są bardzo zadowolone z jego efektów.

 

 

  


Cały czas podnosi Pani swoje kwalifikacje zawodowe, jakie ma Pani plany na najbliższą przyszłość?
Stale podnoszę swoje kwalifikacje jeżdżąc na kongresy i sympozja lekarskie. W 2019 roku miałam przyjemność dwukrotnie uczestniczyć w kongresie medycyny estetycznej w Monte Carlo. Warszawa, Rzym, Dubrownik, to tylko niektóre z miejsc, które odwiedziłam, aby doskonalić swoje umiejętności.

 

Regularnie jeżdżę na szkolenia, dobrze wspominam ostatnie szkolenie w Nicei, które dało mi mnóstwo nowej wiedzy. W tym roku planuję wyjazd m.in. do Oslo, Paryża oraz Moskwy, która od dłuższego czasu była moim marzeniem. Rosjanie są przodownikami w medycynie estetycznej, sama chętnie wykonuję powiększanie ust metodą „Russian lips”, która od jakiegoś czasu jest bardzo popularna.

 

------------------------------------------------------------------------------------

 
L.A. BEAUTY
ul. Raginisa 7/U3
tel. 608 628 70
www.klinikala.pl
www.facebook.com/klinikalabeauty

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

La Beauty

La Beauty

 

 

Przeczytaj także