Dziewczyna Instagrama: Celestyna Rydzewska

13.07.2016 0 komentarzy
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum Celestynyhot°:

Media społecznościowe cieszą się ogromną popularnością wśród młodych ludzi. Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat- możliwości jest wiele, jednak każde medium różni się od siebie mniej lub bardziej. Ich wspólną cechą niewątpliwie jest możliwość reklamowania siebie, bądź swojego produktu. O tym jakie możliwości dają media społecznościowe oraz jakie treści są tam wrzucane, będą opowiadać nam popularne szczecinianki. Nasz cykl Dziewczyna Instagrama będzie ukazuje się co tydzień i przedstawia dziewczyny ze Szczecina, które są obserwowane przez dużą grupę ludzi na Instagramie. Tym razem rozmawialiśmy z Celestyną Rydzewską!

 

 

hot°: Czy dzięki Instagramowi promujesz siebie lub swój biznes?


Wstawiając zdjęcia siebie siłą rzeczy promuję moją osobę. Dodatkowo staram się promować marki i rzeczy, które przypadły mi do gustu.

 

 


hot°: Jakie zdjęcia z reguły wrzucasz na Instagrama, czym kierujesz się przy ich wyborze?


Dbam o różnorodność. Staram się wrzucać zdjęcia zarówno "selfie" jak i zdjęcia produktów (np. kosmetyków) czy stylizacji. Dbam o jakość zdjęć i głównie tym się kieruję przy ich wyborze. Muszą mieć dobre światło, tło i kolorystykę.

 


hot°: Jak myślisz, jakie zdjęcia zdobywają najwięcej lajków?


Nie oszukujmy się, ale zdjęcia zgrabnych, wysportowanych dziewczyn zdobywają najwiecej lajków.

 

 


hot°: Jak często wstawiasz zdjęcia na Instagrama, czy masz jakieś określone godziny, w których zauważasz większą ilość lajków, bądź wyświetleń?


Staram się wstawiać zdjęcia codziennie, jednak nie zawsze mam czas i "materiał". Co do godzin to staram się jedynie nie wstawiać zdjęć późnym wieczorem i nocą.

 

 


hot°: Jak wiemy wiele dziewczyn dzięki Instagramowi dostaje propozycje modelingu, bądź reklamowania różnych produktów, czy do Ciebie też odezwali się słynni „łowcy talentów”?


Kiedyś dostałam propozycję promowania na instagramie pewnej marki bielizny, jednak propozycję odrzuciłam. Chwilowo nie współpracuję z żadną marką.

 

 


hot°: Instagram jest dość nową platformą społecznościową, od kiedy masz konto na Instagramie i czy posiadasz konta na innych portalach społecznościowych?


Właściwie od pięciu lat, jednak obecne konto prowadzę od dwóch lat. Prowadzę również konto na tumblr no i oczywiście mam też profil na Facebooku.

 

 


hot°: Czy Twój Instagram jest kompatybilny z Facebookiem, Tweeter’em, czy Snapchat’em?


Z Facebookiem nie, ze Snapchatem jak najbardziej.

 

 


hot°: Czym według Ciebie wyróżnia się Instagram wśród innych mediów społecznościowych?


Prostotą w użytkowaniu oraz tym, że możemy oglądać i niejako śledzić życie innych, w tym celebrytów.

 


hot°: W Polsce Snapchat staje się coraz bardziej popularny, jak myślisz, czy ma szansę rozwinąć się tak jak Facebook, czy Instagram?


Myślę, że już osiągnął sukces, ponieważ większość użytkowników instagrama prowadzi rownolegle Snapchata.

 

 


hot°: Niektórzy twierdzą, że media społecznościowe nie dość, że zabierają prywatność, to uzależniają - jak się do tego odniesiesz?


Jesli umie sie postawić granice to zaden portal nie jest w stanie zabrać nam prywatności. Kazdy pokazuje tyle ile chce pokazać. Czasami jednak sprawy wymykają sie spod kontroli i to jest juz bardzo niebezpieczne.

 

 


hot°: Ostatnio krąży po Internecie wiele zdjęć, jak znajomi siedzą razem na imprezie i wszyscy wpatrują się w swoje telefony, czy zauważyłaś, że Twoi znajomi rozmawiają mniej niż kiedyś i częściej klikają coś na swoich smartfonach?


Bardzo czesto widuje innych, ale równie łapie siebie i swoich znajomych na tym. To bardzo smutne,jak para siedzi w restauracji i zamiast rozmawiac, oboje sprawdzają cos w telefonach. Sama staram sie odkładać telefon w jak najgłębsze miejsce do torebki, lecz czasami chcemy pokazać cos co zobaczyliśmy w internecie, wiec i tak z telefonu musimy skorzystać.

 

 

Kupić czy nie ❓🤔

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Celestyna (@dziewczynabrodacza)

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.