Dziewczyna Instagrama: Patrycja Kijko

24.06.2016 0 komentarzy
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum Dziewczyny Instagrama

Media społecznościowe cieszą się ogromną popularnością wśród młodych ludzi. Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat- możliwości jest wiele, jednak każde medium różni się od siebie mniej lub bardziej. Ich wspólną cechą niewątpliwie jest możliwość reklamowania siebie, bądź swojego produktu. O tym jakie możliwości dają media społecznościowe oraz jakie treści są tam wrzucane, będą opowiadać nam popularne szczecinianki. Nasz cykl Dziewczyna Instagrama będzie ukazuje się co tydzień i przedstawia dziewczyny ze Szczecina, które są obserwowane przez dużą grupę ludzi na Instagramie. Tym razem rozmawialiśmy z Patrycją Kijko!

 


hotº: Czy dzięki Instagramowi promujesz siebie lub swój biznes?

 

Dobre pytanie;) Myślę, że tak. Każda osoba mająca Instagram w jakiś sposób promuje swoją osobę. Instagram daje nam możliwość pokazania światu siebie w różnych odsłonach. Przykładowo: na co dzień chodzę w bardzo spokojnym makijażu (delikatnie podkreślone rzęsy i brwi). Na instagram jednak lubię wstawić raz na jakiś czas zdjęcie w dość mocno pomalowanych oczach i podkreślonych czerwoną pomadką ustach.

 

Na co dzień bym się tak nie pomalowała, ponieważ czułabym się co najmniej głupio;) A jeśli chodzi o biznes.. co nie co śpiewam i fajne jest to, że w każdej chwili, kiedy tylko mam przy sobie telefon mogę nagrać kilka sekund swojego „wycia” i podzielić się tym z innymi.

 

 

hotº: Jakie zdjęcia z reguły wrzucasz na Instagrama, czym kierujesz się przy ich wyborze?


Bardzo lubię pokazywać światu zdjęcia z sesji fotograficznych czy też różnych wyjazdów. Kiedy na maksa jaram się jakimś swoim zdjęciem, to chcę, żeby również inni ludzie je zobaczyli ;)

 

 

hotº: Jak myślisz, jakie zdjęcia zdobywają najwięcej lajków?


Baaardzo łatwe pytanie ;) Oczywiście takie zdjęcia, na których widać trochę odkrytego ciała. To się zawsze sprawdza :D Świat w tej chwili opanował „sex”, wszędzie gdzie tylko pojawi się trochę odkrytego kobiecego ciała, to zawsze robi furorę. Wystarczy wejść na mojego instagrama i porównać ilość lajków pod zwykłym zdjęciem (np. ze znajomymi, czy wypadu w góry), a pod zdjęciem z jakiejś sesji fotograficznej.

 

 

 


hotº: Jak często wstawiasz zdjęcia na Instagrama, czy masz jakieś określone godziny, w których zauważasz większą ilość lajków, bądź wyświetleń?

 

Czasami zdarza się, ze wrzucam fotki dzień po dniu, bo akurat mam takie natchnienie. Zazwyczaj jednak robię to co kilka dni. Co do godziny wstawiania zdjęć zauważyłam, że więcej lajków zbiera się, gdy fotkę wrzucę w ciągu dnia lub dość wczesnym wieczorem.

 


hotº: Jak wiemy wiele dziewczyn dzięki Instagramowi dostaje propozycje modelingu, bądź reklamowania różnych produktów, czy do Ciebie też odezwali się słynni „łowcy talentów”?


Na instagramie niestety nie odezwał się do mnie żaden „łowca talentów”. Może dlatego, że konto tutaj założyłam dość późno i za rzadko dodaje zdjęcia.. ;p trudno powiedzieć. Czasami wystarczy mieć szczęście w takich sprawach, może na mnie przyjdzie jeszcze czas;)

 


hotº: Instagram jest dość nową platformą społecznościową, od kiedy masz konto na Instagramie i czy posiadasz konta na innych portalach społecznościowych?

 

Konto na Instagramie mam dopiero od ponad pół roku. Nigdy wcześniej nie jarały mnie inne portale niż facebook. Nie rozumiałam po co prócz facebook-a prowadzić jeszcze inne konta w Internecie. Podobnie było ze Snapchatem. Większość moich znajomych zachwycało się snapami dodawanymi przez siebie, czy też swoich idoli. Nie rozumiałam tego fenomenu do momentu, kiedy sama założyłam Instagram i Snapchat:)

 


hotº: Czy Twój Instagram jest kompatybilny z Facebookiem, Tweeter’em, czy Snapchat’em?


Owszem, mój Instagram jest kompatybilny z facebookiem, ale dopiero od jakiegoś czasu. Gdy założyłam swój instagram nie był on połączony z fb. Ten moment nastąpił w chwili, kiedy chciałam wrzucić do sieci jakieś zdjęcie i nie mogłam zdecydować się, czy dana fota ma wylądować na insta, czy może jednak na fb. Wtedy właśnie zdecydowałam, że dodam fotkę na instagram i przez niego udostępnie ją również na fb. To był dobry wybór;)

 hotº: Czym według Ciebie wyróżnia się Instagram wśród innych mediów społecznościowych?


Jest jedyny w swoim rodzaju. Świetne jest hasztagowanie zdjęć, ukłon dla osoby, która to wymyśliła. Siedzę trochę w Internecie i wiem, że tak zwane „hasztagi” pomogły wielu osobom np. w zrobieniu większej kariery w Polsce, czy na świecie.

 

 

hotº: W Polsce Snapchat staje się coraz bardziej popularny, jak myślisz, czy ma szansę rozwinąć się tak jak Facebook, czy Instagram?


Uważam, że ma bardzo duże szanse. Obserwuję na snapie bardzo dużo znanych osób, o których wcześniej mogłam tylko posłuchać w telewizji, poczytać w gazecie, czy też obserwować je na blogach modowych itp. Snapchat daje możliwość pokazania nam jak wygląda zwykły oraz niezwykły dzień osoby, którą np. jaraliśmy się od dłuższego czasu.

 

 


hotº: Niektórzy twierdzą, że media społecznościowe nie dość, że zabierają prywatność, to uzależniają- jak się do tego odniesiesz?


Ludzie sami decydują o tym co chcą pokazać w sieci, a czego nie. Jeżeli ktoś podchodzi do tego z głową, to nigdy się nie zawiedzie. Uzależnienie od mediów społecznościowych - na ten temat nie potrafię się wypowiedzieć, ponieważ niezrozumiałe jest dla mnie to, jak można uzależnić się od czegoś takiego:)

 

 


hotº: Ostatnio krąży po Internecie wiele zdjęć, jak znajomi siedzą razem na imprezie i wszyscy wpatrują się w swoje telefony. Czy zauważyłaś, że Twoi znajomi rozmawiają mniej niż kiedyś i częściej klikają coś na swoich smartfonach?


Jest to przykre, ale prawdziwe. W dzisiejszych czasach każdy chce być na bieżąco z informacjami na świecie, czy też dowiadywać się „co słychać u znajomych na fb”. Ludzie są tak zapatrzeni w telefony, że niestety wiele fajnych chwili w ich życiu umyka niczym wiatr.. Może kiedyś jeszcze się to zmieni, czas pokaże.

 

 

 

 

#śpiącakrólewna #model #modelka #sesja #session #photoshoot #redhair #likeadream Fot. Ola Lis #agroturystykamariańskimłyn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Patrycja (@patryszjapat)

 

#sesjazdjeciowa #session #photoshoot #winda #modelka #model #instagirl #polished #redbluehair #redlips #beautiful Fot. @dagnadrazkowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Patrycja (@patryszjapat)

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.