Fashion Person: Ewelina Ekalt – zwyciężczyni naszej, całorocznej mody ulicznej 2015 roku!

11.02.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

W tym wydaniu Fashion Person rozmawiamy z wyjątkową osobą. Oczywiście każda jest wyjątkowa, z tymże Ewelina jest zwyciężczynią naszego całorocznego konkursu: Moda Uliczna 2015. Zdecydowanie pokonała swoje rywalki, a jedną z nagród, które przewidzieliśmy jest właśnie możliwość udzielenia wywiadu w naszym cyklu modowym. Kim jest Ewelina? Co robi w wolnym czasie? Co by zrobiła z dużą wygraną? Na te oraz inne pytania z chęcią Wam odpowie w poniższym wywiadzie… : )

 

 

hot°: Wygrałaś nasz całoroczny konkurs Mody Ulicznej 2015 – jak się czujesz? ; )


Jestem zaskoczona, nigdy nie czułam się najlepiej w świecie mody. Szczerze mówiąc, moją faworytką była Klaudia. Jej stylizacja mnie urzekła, a do tego jest śliczną kobietą. .


hot°: Który styl ubioru preferujesz? Luźny, elegancki czy może jeszcze inny?


Hm.. Przede wszystkim kieruję się wygodą. Pracuję w firmie transportowej, zatem na co dzień staram się ubierać zarazem elegancko i wygodnie. Ale najlepiej czuję się w leginsach i modnym topie.

 


hot°: A teraz w drugą stronę… jak ubrani mężczyźni robią na Tobie wrażenie? ; )


Uwielbiam, kiedy mężczyźni ubierają koszulę razem z dopasowanym swetrem bądź gustowną marynarką. Mężczyzna według mnie musi wyglądać męsko i dojrzale. Nienawidzę bluz z kapturem czy spodni wiszących po kolana.:)


hot°: Przypuśćmy, że Moda Uliczna jest konkursem jednej ze stacji telewizyjnych… Nagrodą jest sto tysięcy złotych – co zrobiłabyś z taką wygraną?


Choć nie będzie to nadzwyczajna odpowiedź, to nie mam wątpliwości, że nagrodę odłożyłabym na konto oszczędnościowe. Nie jestem osobą rozrzutną, ale mam jedno marzenie, na które zbieram już od jakiegoś czasu - wyjazd na Jamajkę.

 


hot°: Jak dużą wagę przywiązujesz do mody, stylu?


Nigdy nie podążałam za trendami. Staram się raczej wyglądać kobieco i ładnie. Uwielbiam buty...oraz wspomniane już wcześniej leginsy. Mam chyba z 40 par i ta liczba ciągle rośnie..:)


hot°: Co robisz w wolnym czasie?


Wolnego czasu nie mam, no może po godzinie 21.00 mój czas nazywam wolnym. Po pracy uciekam w wir popołudniowych zajęć- prawie codziennie treningi, angielski. Chciałabym uczęszczać jeszcze dodatkowo na siłownie.. ale moja doba musiałaby wydłużyć się do 48 h :)

 


hot°: W internecie doszliśmy do informacji, że kochasz dancehall. Co możesz nam o tym powiedzieć?  Jesteś trenerką, jesteś po prostu miłośniczką czy może tańczysz sama dla siebie?


Taniec stał się moim drugim życiem, a sala treningowa drugim domem. Poświęcam temu bardzo wiele. Według niektórych zbyt wiele.. Jestem trenerką Dancehallu już od 3 lata. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba, nie czułam się wtedy na to gotowa. Jednak z perspektywy czasu kocham to i cieszę się możliwością przekazywania swojej wiedzy i umiejętności innym. Wciąż też sama się dokształcam, podróżując po Polsce (i nie tylko) na warsztaty taneczne.


hot°: Skoro jesteś wielbicielką dancehall, to o muzykę nie zapytamy… Jakie są Twoje ulubione filmy?


Oglądam bardzo dużo filmów razem z moją drugą połówką. Moimi ulubiony są oczywiście te zawierające motyw tańca. Ale nie ograniczam się :) Również do moich ulubionych mogę zaliczyć m.in klasyk Requiem dla snu czy Siedem Dusz z Willem Smith'em, którego bardzo cenię.. Nie przypominam sobie, żeby zagrał kiedykolwiek w słabym filmie.

 


hot°: I na koniec: czy w tym roku również startujesz w naszym konkursie?:) Pamiętaj: jesteśmy w Kaskadzie w piątki pomiędzy 16, a 19! : )


W konkursie wzięłam udział przez przypadek i nigdy nie wierzyłam, że te wszystkie nagrody staną się kiedykolwiek moim udziałem. A jednak bilety do kina zostały doręczone do rąk własnych. W tym roku już nie będę startować, przecież trzeba dać szansę innym, nie jestem egoistką :)

 

#ewelinaekalt #fashion #person #2015 #hot #top #wywiad #hotmagazine #szczecin #szczecinianka #portal

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#wywiad #ewelinaekalt #hotmagazine #szczecin #follow #like #Fashion #style

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Zapisz

Fashion Person; Ewelina Ekalt

Fashion Person; Ewelina Ekalt

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.