Fashion Person: Piąta Aleja, czyli jak połączyć blog o modzie ze sklepem?

08.12.2015 0 komentarzy
Autor: Kacper Skoczylas, Zdjęcia: Adriana Moroz

Twórcy internetowi znaczą coraz więcej. Blogerki modowe stały się nie tylko osobami kojarzonymi publicznymi, ale również opiniotwórczymi głosami w świecie mody. Najbardziej spektakularne efekty uzyskać można kiedy za zaangażowaniem i pomysłowością idzie również pasja. O tym jak przekuć zainteresowania w sukces rozmawiamy z Adrianą Moroz – pomysłodawczynią bloga połączonego ze sklepem – www.piataaleja.pl.

 

 

hot°: Co było pierwsze: blog czy sklep? Skąd pomysł na takie połączenie?


Na przekór ogólnie panującej modzie, pierwszy był sklep stacjonarny. Polscy młodzi projektanci w Szczecinku, mówili niemożliwe, a jednak!
Blogerką jestem od kilku tygodni, choć social media są ze mną od samego początku, Facebook, Instagram, Pinterest - to tu zyskałam grono klientów, którzy zafascynowani produktami z Piątej Alei już teraz mogą nabyć je w sklepie internetowym www.piataaleja.pl. Połączenie sklepu stacjonarnego ze sklepem on-line zostało stworzone dla wygody klientów. Teraz bez wychodzenia z domu mogą, inspirując się stylizacjami pochodzącymi z bloga / lookbooka nabyć produkty i upiększyć swoją garderobę.


hot°: Piąta aleja, to ciekawy pomysł na nazwę! Czy wydarzyło się coś co wpłynęło na taki wybór?


Piąta aleja jak wiemy, to główna ulica centrum nowojorskiego Manhattanu, jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ulic handlowych świata. Miejsce, które zrobiło na mnie niesamowite wrażenie i mam z nim bardzo dużo pozytywnych wspomnień. Klimat miejsca, ilość butików, modowych stylizacji, gwiazd i inspiracji w pełni zaspokoi nawet największego pasjonata modowego. Dlatego lepszej nazwy wybrać nie mogłam!

 


hot°: Od jak dawna pasjonujesz się modą?


Moda, towarzyszy mojemu życiu od najmłodszych lat. To mama zainspirowała mnie swoją pasją, jej pracownia krawiecka tkaniny, setki kolorów i wzorów, przebieranie, zabawy w pokazy to moje dzieciństwo. Ona sama to dusza artysty, najcudowniejsza kobieta na świecie, dbała o to by garderoba zawsze była pełna oryginalnych pomysłów.

 


hot°: Czego możemy spodziewać się po wizycie na www.piataaleja.pl? Czym wyróżnia się Twój sklep?


Piataaleja.pl to nie tylko sklep, to również blog, na którym dzielę się moim życiem, inspiracjami i pasją związaną z modą. Na co dzień, poza prowadzeniem sklepu i uprawieniem sportu każdą wolną chwilę poświęcam na poszukiwaniu nowości, którymi dziele się z klientami.


Wychodzę z założenia, że jeżeli kochamy pracę, którą wykonujemy, nabiera ona zupełnie innego znaczenia. Znalazłam moje miejsce na ziemi a wszystko co związane z Piątą Aleją dodaje sił i sprawia iż czuję się najlepiej! To również Wy, bez Was nie byłoby tak pięknie! Liczba zadowolonych Gości rośnie z dnia na dzień! To dzieje się naprawdę?! :)

 

 

hot°: Jakie produkty można u Ciebie kupić? Czy sama je projektujesz?


Współpracuję z polskimi i zagranicznymi projektantami, widzę potencjał w młodych ludziach. Są pełni ciekawych oryginalnych, pomysłów i pasji, zachowując przy tym przystępne ceny. Dobierając produkty zwracam uwagę na jakość i staram się by spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Czy projektuję? – tak mam kilka autorskich realizacji. Uchylę Wam rąbka tajemnicy, pierwsza moja kolekcja jeszcze w te wakacje ukaże się w sklepie internetowym i będzie dostępna dla każdego z Was.


Dziś praca, choć pochłania całe dnie, ale daje mi wiele radości, tworzę w miłej atmosferze i staram się wykorzystać tę chwilę jak najlepiej, by www.piataaleja.pl, była tętniącym życiem miejscem przepełnionym nowościami i pięknymi produktami! To wszystko z myślą o Was!

 

 

hot°: Czy można również odwiedzić Cię stacjonarnie?


Tak, butik i pracownia mieści się w mojej rodzinnej miejscowości, w Szczecinku. Jestem codziennie przy ulicy Wyszyńskiego 59, w miejscu, które zaskakuje panującym tu klimatem.

 

 

hot°: Czy planujecie jakieś promocje w najbliższej przyszłości? Może masz coś specjalnego dla naszych czytelników?


Dostawa gratis przy zakupie powyżej 200zł, ta opcja zostanie już z nami na zawsze! Dla każdego z czytelników, z tej okazji, ode mnie 5% rabat na zakupy w www.piataaleja.pl.


Kod Rabatowy: Piataaleja , rabat do wykorzystania do 30.08.2015

 

hot°: Dziękujemy za rozmowę! Powodzenia!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.