Odwiedzamy Nowe Miejsca: LoveStore Kisek

27.01.2016 0 komentarzy
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

Jako Hot Magazine zawsze staramy się znaleźć ciekawe miejsca lub osoby, z którymi moglibyśmy przeprowadzić inne niż zazwyczaj wywiady. Dlatego tym razem zdecydowaliśmy się na sex shop, który dla wielu wciąż bywa tematem tabu. Rozmawiamy z właścicielami LoveStore Kisek - jednego z najbardziej popularnych sklepów w naszym mieście. Może zachęci Was to do udania się na małe zakupy, w celu… No właśnie, to już sprawa indywidualna.

 

 

hot°: Co skłoniło do otworzenia tego typu sklepu? Skąd pomysł? Czym się różnicie od innych sex shopów?

 

LoveStore Kisek: Nasz sklep to miejsce zgoła inne od pozostałych - to jedyny lovestore w mieście. Podchodzimy do seksualności z dystansem – przy tworzeniu sklepu zależało nam na tym, żeby klienci czuli się komfortowo. Nasz sklep to miejsce, w ktorym nie ma się czego wstydzić. Dzięki takiemu spojrzeniu na sex shop LoveStore Kisek nie epatuje nagością czy wulgarnością.

 

Długo analizowaliśmy również asortyment starając się inwestować w towary nie tylko funkcjonalne i miłe dla oka ale także bezpieczne dla naszego zdrowia. Zależy nam nie tylko na sprzedaży artykułów erotycznych, ale również na edukacji seksualnej. Planujemy organizować spotkania z seksuologiem, ginekologiem czy psychologiem. Mamy kilka pomysł jak rozwinąć naszą działalność, ale wszystko z czasem.

 

 

hot°: Jak oceniacie rozwój branży na przestrzeni czasu, czy zapotrzebowanie na erotykę rośnie?

 

Według opublikowanych badań zapotrzebowanie na erotykę rośnie. Ludzie są coraz bardziej świadomi, coraz więcej wiedzą o swoim ciele i potrzebach. Aczkolwiek do wyzwolenia na poziomie krajów zachodnich trochę nam jeszcze brakuje.

 

hot°: Co można znaleźć w Waszej ofercie? Jak dobieracie ofertę sklepu?

 

W naszej ofercie znajduje się zarówno bielizna damska jak i męska (jako jedyni w Szczecinie mamy w sprzedaży marki: aussieBum i Andrew Christian) oraz wszelkie gadżety erotyczne. Od wibratorów przez stymulatory, wszelakie kulki, ringi czy pompki na penisa.

 

Należy pamiętać, że sex shop to nie tylko sklep z akcesoriami erotycznymi. W naszej ofercie znajdują się też produkty zdrowotne takie jak kulki gejszy, masażery prostaty czy wspomniane już pompki na penisa. Każdy artykuł został wybrany ze względu na jakość materiału - jest to głównie silikon medyczny, który nie uczula i jest na dzień dzisiejszy najbezpieczniejszym i najlepszym jakościowo tworzywem w tego typu zabawkach.

 

 

hot°: Kto bardziej wstydzi się przebywając w sex shopach: kobiety czy mężczyźni? Jeśli tak, to od czego może to zależeć?

 

Tu nie ma podziałów - zarówno kobiety jak i mężczyźni potrafią być zawstydzeni.


Panuje u nas jeszcze pogląd, że o „tych rzeczach” ciężko się rozmawia. Najmniej krępują się przychodzące razem pary – wiadomo – w grupie siła. One najczęściej wiedzą już czego szukają – czasami pytają o konkretny model danej zabawki.

 

 

hot°: Rozwijając pytanie wcześniejsze: kto częściej przychodzi? Kobiety czy mężczyźni? Z czego to wynika?

 

W naszym przypadku częściej kupują kobiety, co na przestrzeni lat zmieniło się diametralnie.  Cieszy nas jednak ta zmiana bo kobiety to grupa która jest coraz bardziej świadoma tego co sexshopy mają im do zaoferowania.

 

Internet ułatwił możliwość dokształcenia się w tematach sexu i potrzeb. Co jednak zaznaczyła jedna z klientek – „po wybór wibratora wolę udać się do sklepu stacjonarnego – zobaczyć, dotknąć, włączyć, sprawdzić jak działają”. Jest to bardzo ważne przy wyborze akurat tak intymnego towaru aby nie było później rozczarowania.

hot°: No właśnie – a czy działacie również w sprzedaży internetowej?


Póki co nie prowadzimy sprzedaży internetowej, aczkolwiek pracujemy intensywnie nad sklepem internetowym. Na chwile obecną dogrywamy wszelkie szczegóły ze sklepem stacjonarnym. Wiemy, że jest takie zapotrzebowanie.

 

 

hot°: W jaki sposób promujecie swój sklep? Reklamowanie seks shopu wymaga pewnie większej finezji?

 

Zdecydowanie ;) Nie możemy wyświetlić swoich reklam np. w autobusach czy zareklamować się w radiu. Rozumiemy oczywiście to podejście gdyż nasz asortyment jest przeznaczony dla osób dorosłych. Najlepszą reklamą jest tzw. „poczta pantoflowa". Sądzimy, że to najbardziej wiarygodne źródło reklamy, aczkolwiek ten sposób potrzebuje najwięcej czasu.

 

Póki co można nas znaleźć i obserwować na facebooku i instagramie gdzie na bieżąco informujemy o nowościach w naszym sklepie. Współpracujemy także z dziewczynami z popularnego kanału YouTube Girls watch Porn. Tematyka zazębia się z naszą, co pozwala nam na swobodną reklamę ;)

 

 

hot°: Zapotrzebowanie na erotykę w Polsce, naszym dosyć konserwatywnym kraju, bywa tematem spornym. Jakie macie zdanie na ten temat?

 

Świadomość społeczeństwa stale rośnie. Mimo tego nie mówi się głośno o seksie. Zarówno w szkole, a tym bardziej w domu to nadal temat tabu. Napływ informacji, który nas zalewa dostarcza wielu często nieprawdziwych wiadomości na temat erotyki. Należy edukować ludzi, nie tylko tych młodych. Seks jest ważnym aspektem naszego życia. Dodajmy życiu nieco pikanterii ;)

 

Dane Kontaktowe:

 

Love Store Kisek
ul. Monte Cassino 38
Tel.515 269 713
www.facebook.com/lovestore.kisek

http://niezwyklysexshop.szczecin.pl/

 

 

#sex #style #lovestore #kisek #szczecin #hotmagazine #costume #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#love #lovestore #szczecin #kisek #sex #sexshop #polishgirl #polishboy #hotmagazine #insta #follow #f4f #girls #boys

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

LoveStore Kisek - Odwiedzamy Nowe Miejsca

LoveStore Kisek - Odwiedzamy Nowe Miejsca

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.