Odwiedzamy nowe miejsca: Salon Urody Abacosun

02.02.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski / Dawid Korniak, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

W lutym odwiedzamy kolejny, nowo otwarty salon urody w Szczecinie. Salon Urody Abacosun to pierwszy w Szczecinie salon otworzony pod tą renomowaną, ogólnopolską marką. W naszym wywiadzie z dyplomowaną kosmetyczką salonu Panią Edytą Chomik, dowiecie się jakimi zabiegami kosmetycznymi zamierza podbić nasz szczeciński rynek, na jakich kosmetykach pracują panie kosmetyczki oraz porozmawiamy o polityce promocyjnej salonu. Zapraszamy do lektury wywiadu oraz Uwaga - 6 lutego jest dzień otwarty czyli oficjalne otwarcie salonu!

 

 

hot°: Abacosun, to znana sieć salonów urody, obecna w całej Polsce. Jakie koleje losu doprowadziły do te-go, że otwieracie Państwo w lutym swój gabinet pod szyldem tej renomowanej marki?

 

Moja decyzja była jednoznaczna: Salon Urody Abacosun to salon pod dobrą i renomowaną marką. A moją decyzję współpracy z Abacosun podjęłam dlatego, iż jest to jedna  z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w sektorze pro-fesjonalnych usług kosmetycznych. Swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości produktom oraz innowacyjnym metodom zabiegowym. Potwierdzają to liczne nagrody, w tym kilka-krotnie przyznany Złoty Laur Klienta, Grand Prix, Złoty me-dal MTP oraz szereg innych. Cenię profesjonalizm a marka Abacosun jest w stanie mi to zapewnić.

 


hot°: Jakie usługi są oferowane w Salonie Urody Abacosun Szczecin? Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę? 


W Salonie Urody Abocosun oferujemy szeroką ofertę usług. Wykonujemy wszelkie zabiegi w zakresie pielęgnacji i styli-zacji paznokci, zagęszczania i przedłużania rzęs oraz liczne zabiegi na twarz i ciało. Zabiegi wykonywane są z użyciem sprzętów kosmetycznych. Mamy w ofercie między innymi pakiet pod nazwą „Prasujemy zmarszczki i cellulit” czyli że-lazko 2 w 1 - to bardzo innowacyjne żelazko ;).


Zapewnia ono wysoką skuteczność zabiegów dzięki kumu-lacji działania kilku sprawdzonych metod. Aparat pobudza naturalne mechanizmy fizjologiczne, zapewniając tym sa-mym rewelacyjne efekty zabiegów liftingujących i modelu-jących sylwetkę. W większości przypadków efekt „praso-wania” zmarszczek i cellulitu jest już widoczny po pierw-szym zabiegu.


Kolejna nasza perełka to Bio Electro Peeling, absolutnie inny niż wszystkie! To jedyna na świecie innowacyjna metoda eksfoliacji falami radiowymi. Umożliwia wykonywanie tak-że ultra- skutecznych zabiegów regeneracyjnych. Rewela-cyjne efekty sprawiają że metodę stosuje się w terapiach odmładzających i przeciwtrądzikowych. Efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć mezoterapię mikroigłową, mikrodermabrazję, pee-ling kawitacyjny, zabiegi z falą radiową oraz wiele, wiele innych.
 


hot°: Na jakich kosmetykach pracujecie w Pani w Sa-lonie Urody Abacosun Szczecin? 


Między innymi na kosmetykach Viviean, stanową one odpo-wiedź na zapotrzebowania współczesnego klienta, który oczekuje produktów skutecznych, unikalnych, bezpiecznych i w racjonalnej cenie.


Filozofia Viviean opiera się na kompleksowym podejściu do piękna i oferuje pielęgnację tak w domu jak i w salonie ko-smetycznym. Posiadamy w ofercie między innymi odmła-dzający krem ze śluzem ślimaka, złotem koloidalnym i lipo-somami oraz kosmetyki z jadem pszczoły i jadem węża.


Ponadto mamy w swojej ofercie zabiegi przy zastosowaniu kosmetyków firmy Leorex, stanowią one skuteczne i inten-sywne kuracje, które wypychają zmarszczki i liftingują. Są to produkty komplementarne o działaniu fizycznym i bioche-micznym na skórę. W ofercie mamy również markę De Noyle’s to hiszpańskie kosmetyki, które są ukierunkowane na pobudzanie procesów fizjologicznych w skórze i dostar-czeniu jej najlepszych naturalnych składników pielęgna-cyjnych. Gwarantują wysoką jakość, skuteczność i bezpie-czeństwo.
 

 

hot°: Czy na pierwsze miesiące działalności przewi-dujecie jakieś atrakcyjne ceny?


Tak oczywiście. Mamy w sprzedaży karnety na zabiegi na twarz i ciało. Przy zakupie 5 zabiegów proponujemy 10% rabatu natomiast 10 zabiegów 20 %rabatu. Ponadto już mamy ofertę walentynkową na 13 lutego 2016 roku. Więcej informacji na naszym facebooku.


Mamy również w planie wprowadzić system lojalnościowy oraz dzień dodatkowego rabatu dla studentów za okaza-niem legitymacji studenckiej (do 25 roku życia). Poza tym należy śledzić naszą stronę na facebooku, ponieważ akcje rabatowe będą dosyć często gościły w naszej ofercie.

 

hot°: Wasz salon jest pięknie zaaranżowany. Kto jest autorem projektu wnętrza? 


Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię, jest to dla nas nie-zmiernie ważne. Projekt wnętrza wykonała młoda i bardzo zdolna Studentka Architektury i Urbanistyki w Warszawie Denisa Chomik. Uwielbia urządzać i dekorować wnętrza. Prowadzi swojego bloga www.denisachomik.com gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji, informacji o designie oraz architekturze. Nasi dotychczasowi klienci są również zachwyceni zaaranżowanym wnętrzem. A to cieszy nas naj-bardziej.

 


hot°: W dzisiejszych czasach salonów urody jest bardzo dużo. Konkurencja spora, trzeba walczyć o klientów. Czym będzie się wyróżniać? Czym zamierzacie przyciągać klientów? 

 

Zabiegi wykonywane w Salonie Urody Abacosun Szczecin poprzedzane są szczegółową analizą potrzeb a programy pielęgnacyjne dostosowywane do indywidualnych możliwości i oczekiwań.

 

Klientom naszego Salonu Urodu Abacosun Szczecin i nie tylko, proponujemy bezpłatne konsultacje, zabiegi pokazowe z kosmetyki twarzy i ciała oraz uczestnictwo w dniach otwartych. Staramy się, aby każdy poczuł się w naszym salonie dobrze – dbamy o to by wizytom w salonie Abacosun w Szczecinie towarzyszyła przyjazna i miła atmosfera, która pozwoli na pełen relaks i odpoczynek. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegów na twarz i ciało, które oferujemy.

 

 

hot°: Proszę opowiedzieć nam o ludziach tworzących te miejsce...

 

Nasz zespół jest starannie wyselekcjonowany pod względem wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia w zabiegach pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Potrzeby klienta traktujemy priorytetowo i dbamy o kompleksową obsługę. Nigdy nie spoczniemy na laurach – dla naszych klientów będziemy nieustannie się rozwijali, poszukiwali nowych możliwości i ciągle uczyli się czegoś nowego. W Salonie Urody Abacosun Szczecin pracują osoby, dla których kosmetyka jest nie tylko pracą ale i wielką pasją.

 

Naszym priorytetem jest sumienność, najwyższa jakość i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług kosmetycznych.


Salon Urody Abacosun 

ul. Świętego Ducha 5 lok. U1
tel. 507 096 195

www.facebook.com/AbacosunSzczecin

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.