Rzęsownia Lash Bar

25.10.2017 1 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

„Przedłużanie rzęs jest doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych kobiet.”. Rzęsownia Lash Bar, to miejsce, w którym Panie mogą skorzystać z zabiegów na rzęsy. O wszystkich usługach porozmawiamy z Panią Anitą Stacherą – właścicielką miejsca.

 

 

hot°: Pani Anito, proszę powiedzieć od kiedy zajmuje się Pani stylizacją rzęs? Jakie szkolenia ma Pani za sobą?


Stylizacją rzęs zajmuję się od około 5 lat. Mam za sobą szkolenia ze wszystkich stylizacji rzęs. Mam również uprawnienia do prowadzenia szkoleń. Jestem instruktorem znanej polskiej marki Amazing Lashes.

 


hot°: Ile stylistek pracuje w Pani salonie? Czy każda z nich ma jakieś odrębne specjalizacje?


W salonie Rzęsownia Lash Bar pracują jeszcze 3 inne stylistki rzęs. Każda z nich jest od podstaw uczona przeze mnie. Wszystkie pracujemy na tym samym poziomie.

 

 


hot°: Dlaczego warto odwiedzić Pani miejsce? Co jest w nim wyjątkowego?


Warto odwiedzić to miejsce, ponieważ jesteśmy cały czas na bieżąco z nowościami, znamy trendy na nadchodzący sezon. Cały czas się szkolimy. Każda z Naszych stylistek zajmuje się tylko stylizacją rzęs, dlatego też mamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie.

 


hot°: Jakie usługi świadczycie? Jaki macie zakres cen na poszczególne zabiegi?


Oprócz stylizacji rzęs w Naszym salonie zajmujemy się również pielęgnacją dłoni oraz stóp. Od listopada będziemy również współpracować z Panią lek. Medycyny estetycznej Natalią Stachera. Ceny stylizacji rzęs zaczynają się od 150zł-280zł, ceny uzupełnień od 120zł-230zł. Ceny stylizacji dłoni i stóp od 70zł-150zł. Cennik zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w zależności od wybranego zabiegu – informacje udzielane po konsultacji.

 

 


hot°: Jakie są metody przedłużania rzęs? Które z nich cieszą się największą popularnością w waszym punkcie?


Metody przedłużania rzęs zaczynają się od 1:1 – 15d (15:1). Przy większych aplikacjach nie obawiamy się obciążenia. W stylizacji rzęs istnieje zasada im większa objętość tym cieńsza rzęsa. Nasze stylizacje są bezpieczne wybierane indywidualnie pod daną klientkę. W Naszym salonie królują stylizacje delikatne – naturalne, oraz stylizacje średniej gęstości. Długie rzęsy jak i „gąsienice” na oku nie są już na topie.

 

 


hot°: W jakich godzinach jesteście otwarci? Jak do Was trafić? Jak długo trzeba czekać na wolne terminy?


Nasz salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:30 działa obsługa recepcyjna. W tym czasie możecie zadzwonić do Nas i zarezerwować termin. Niedawno dołączyła do Nas nowa stylistka, która ma miejsce dla Nowych klientek. Zapraszamy do rezerwacji terminów. Nasz salon mieści się naprzeciwko galerii handlowej „Kaskada”. Wejście, oraz witryna widoczne są z ulicy.

 

 


hot°: Czy chcielibyście coś dodać na koniec?:)


Chcielibyśmy zaprosić wszystkie chętne Panie do skorzystania z Naszych usług. Zawsze robimy wszystko, aby każdy z Naszych zabiegów był wykonany na jak najwyższym poziomie.

 

Rzęsownia Lash Bar
ul. Obrońców Stalingradu 2-3
kontakt recepcja: 503 632 748
kontakt szkolenia Anita Stachera: 690 096 531
Polub Lash Bar na Facebooku!
Polub fanpage Pani Anity!
Komentarze

Komentarze

Milka
14:24 25.10.2017
Gorąco polecam.Wspaniałe stylistki,serdeczna atmosfera i pełen profesjonalizm.Lokal pierwsza klasa.
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.