Wystylizowani 2017: Ola 28.08.

28.08.2017 0 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: Maria Peda

Cykl Wystylizowani to galerie ciekawych osób, które zostały sfotografowane przez Marię - naszą fotografkę, która poluje na szczecinian ze swoim aparatem.;) Stylizacja Oli opiera się na kolorze czarnym - tylko i wyłącznie. W tym kolorze są buty, spodnie, sweterek, torebka, a nawet okulary przeciwsłoneczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cykl Wystylizowani to galerie ciekawych osób, które zostały sfotografowane przez Marię - naszą fotografkę, która poluje na szczecinian ze swoim aparatem.;) Długie, podziurawione (oczywiście celowo) spodnie jeansowe, białe buty oraz t-shirt w tym samym kolorze. Jednakże to co najbardziej charakteryzuje stylizację Nikoli to uśmiech oraz okulary przeciwsłoneczne. Dodatkowo czarna torebka oraz skóra (tak na wypadek, gdyby jednak zaszło słońce). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.