Alishia - Śpiewanie to moja największa pasja!

20.04.2017 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Alicji

Mało mamy w Szczecinie piosenkarek, które zrobiły ogólnopolską karierę, oczywiście znajdą się chlubne wyjątki, takie jak Kasia Nosowska, czy panie z zespołu Filipinki. Dlatego każda kolejna kobieta ze Szczecina idąca tą niełatwą i ambitną drogą, to prawdziwy skarb! W kwietniowym numerze, chciałbym wam przedstawić Alicję Gumkowską, występująca pod pseudonimem scenicznym Alishia. Nasza bohaterka dysponująca oryginalną urodą oraz mocnym głosem, rozwija swoją karierę konsekwentnie, występując na coraz większych koncertach i wydarzeniach. Zapraszamy na wywiad i kibicujemy!

 

 

hot°: Jak zaczęła się przygoda z muzyką? Kiedy pierwszy raz poczułaś swoje artystyczne powołanie?


Alishia: Nie pamiętam dokładnie momentu, w którym poczułam artystyczne powołanie, ponieważ musiałam być wtedy bardzo mała. Od dziecka lubiłam występować. Na nagraniach video z przedszkola, można zobaczyć moje pierwsze występy podczas których śpiewałam i tańczyłam.

 


hot°: Co subiektywnie uważasz za swój największy, dotychczasowy sukces? Czy bycie wokalistką to zabawa czy sposób na życie?


Jedno i drugie. Śpiewanie to moja największa pasja. Cieszę się , że zaryzykowałam stawiając tylko i wyłącznie na śpiew. Nareszcie mogę śmiało powiedzieć, że kocham swoją pracę ! Za mój największy sukces uważam to, że kiedy coś sobie postanowię i dążę do wyznaczonego celu, to prędzej czy później udaje mi się go osiągnąć. Obecnie śpiewam w klubach w całej Polsce, w najbliższej przyszłości będę stawiać również na występy za granicą.

 


hot°: Wymień swoje trzy ulubione wokalistki i krótko uargumentuj ;) …


Beyonce, Ciara oraz Nicole Scherzinger- wszystkie te wokalistki oprócz świetnego głosu, potrafią bardzo dobrze tańczyć, każdy ich występ to widowisko, które na długo pozostaje w pamięci. Poza tym, mają własny styl oraz wyróżniają się urodą.

 


hot°: Nie wiem czy wiesz, ale twoje przezwisko sceniczne Alishia ma niemieckie korzenie, i oznacza: szlachetny, patetyczny, pełen uniesienia, egzaltowany ;) Zgadza się z rzeczywistością czy nie? Jak byś siebie opisała…


Nie wiedziałam o tym;) Ja jestem osobą, która wie czego chce, dąży do wyznaczonego celu i nie boi się porażek. Lubię otaczać się ludźmi, ponieważ jestem bardzo towarzyską osobą. Pozostałe cechy charakteru takie jak kreatywność, pozytywna energia oraz pracowitość bardzo przydają się w pracy artystki.

 

hot°: Co jest twoim marzeniem na 2017 rok takim realnym i takim powiedzmy kompletnie abstrakcyjnym ;)


Moim marzeniem jest wystąpić przed ogromną publicznością na rozdaniu nagród muzycznych MTV EMA, co jest na chwilę obecną kompletną abstrakcją;) Za to bardziej realnym i zaplanowanym na ten rok marzeniem jest wyjazd do Chin. Chcę spróbować swoich sił na rynku w Azji.


hot°: Występujesz od dłuższego czasu w całej Polsce. Jakie emocje towarzyszą ci każdorazowo po wyjściu na scenę? Stres czy już rutyna? Uniesienie czy spokój? Jak byś to ujęła …


Za każdym razem kiedy występuję jestem podekscytowana. Jest to dla mnie tak przyjemne zajęcie, że zamiast stresu czuję po prostu wielką radość.

 

 

 


hot°: Jesteś atrakcyjną kobietą. Czy uroda przeszkadza czy pomaga ci w karierze?


Uroda pomaga w karierze. Przyznam, że dużo inwestuję w swój wygląd. Wokalistka nie tylko powinna dobrze śpiewać ,ale według mnie również bardzo dobrze wyglądać. Bycie w dobrej formie ma swoje plusy nie tylko w codziennym życiu, ale również na scenie, kiedy śpiewanie trzeba połączyć z ruchem scenicznym.

 


hot°: Muzyka to ważny element twojego świata, co po za tym sprawia ci radość?


Uwielbiam modę, kilka lat temu byłam blogerką modową ale porzuciłam to zajęcie na rzecz śpiewania. Jak się już za coś biorę to na 100%. W przypadku śpiewania nie ma mowy o kompromisach, w pełni oddaję się temu zajęciu i dziękuje losowi, że mogę robić to co kocham i dzielić się ludźmi pozytywną energią.

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.